Realme GT2 Pro özellikleri ortaya çıktı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Realme GT2 Pro özellikleri

Realme GT2 Pro özellikleri ile birlikte karşımıza çıkıyor. Şimdiden kullanıcılar yeni modelin özelliklerini merak etmeye başladı.

Huawei, yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nde kara listeye alınmıştı. Güvenliği tehdit etmesi sebebiyle kara listeye alınan Huawei, kendi işletim sistemini geliştirme kararı almıştı. Son zamanlarda popülerliği azalan Huawei sebebiyle meydana gelen akıllı telefon markaları çıktı. Bunlardan birisi de kısa sürede popülerliğe kavuşan Realme firması oldu. Realme, şimdi de yeni bir telefon modeli ile birlikte karşımıza çıkıyor. Realme GT2 Pro modelinin teknik detayları henüz paylaşılmasa da şimdiden telefon ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı.

Apple Car çıkış tarihi gecikebilir

Realme GT2 Pro özellikleri

Henüz bu bilgilerin kesin olmadığını yani doğrulanmadığını belirtmek istiyoruz. Doğrulanmayan bilgilere göre Realme GT2 Pro, Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisi ile karşımıza çıkabilir. Bu da cihazın güçlü bir işlemciye sahip olacağını gösteren bir teknik detay olmakta. Google Pixel 6 modeline benzer bir tasarımda çıkması beklenen modelin aynı zamanda Huawei Nexus 6 görünümüne de benzeyebileceği açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.

Realme GT2 Pro özellikleri

Sızdırılan diğer bilgileri incelediğimizde kamera özellikleri dikkat çekiyor. 50 MP arka kameraya sahip olacağı belirtilen modelin sunmuş olduğu ön kamera 8 MP olarak yer alıyor. 6,51 inç Full HD+ ekrana sahip olduğu söylenen telefonun Adreno 660 grafik birimi bulunabilir. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunacağı belirtilen akıllı telefon modeli Realme GT2 Pro, 65 watt hızlı şarj desteğine sahip olurken 5.000 mAh pil kapasitesi ile geleceği de sızdırılan bilgiler arasında.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.