Redmi Note 10 fiyatı oldukça uygun

Redmi Note 10 fiyatı ve performansı ile pek çok kullanıcıyı sevindiriyor. Tam bir fiyat performans ürünü olan telefonun henüz fiyatı açıklanmasa da görünen bir fiyat etiketi müşterileri heyecanlandırdı.

Kaliteli bir telefon almak isteyen kullanıcıların bu zamana kadar oldukça yüklü miktarda para vermesi gerekiyordu. Çünkü yüksek özelliklere sahip telefon modellerinin fiyatı da çok düşük olmamaktaydı. Redmi Note 10’un çıkışı ile birlikte bu durum değişime uğrayabilir.

Bill Gates Android açıklaması yaptı

Redmi Note 10 fiyatı sızdırıldı

Performansının yanı sıra ortaya çıkan fiyatıyla da müşterilerin en çok beklediği telefonlar arasında yer almaya başlayan Redmi Note 10, özellikleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. 4 Mart 2021 tarihinde Hindistan’da piyasaya sunulacak olan model ile ilgili şimdiden bir fotoğraf basına sızdı. Ortaya çıkan fotoğrafa göre Redmi Note 10’un fiyatı 15.999 rupiye sahip. Yani ülkemizde 1.599 TL’ye denk geliyor.

Related Post

6 GB RAM’e sahip fiyatının 1.599 TL olarak Hindistan’da satışa çıktığını da belirtmek gerekiyor. Bunun yanı sıra telefonun 3 farklı sürümünün olması bekleniyor. 4, 6 ve 8 GB RAM olarak farklı modellere sahip olması beklenen telefonun 64, 128 ve 256 GB depolama alanı seçenekleri ile sunulacağı tahmin ediliyor. Henüz firma tarafından net bir bilgi verilmedi.

6 GB RAM’lı modelinin 1.599 TL olduğu düşünüldüğünde 4 GB RAM’e sahip modelin de oldukça uygun bir fiyata hitap edebilir. Vergilerle birlikte biraz yükselse de yine de ülkemizdeki diğer modellere göre daha uygun olması bekleniyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Facebook akıllı gözlük geliştiriyor başlıklı makalemizde akıllı gözlük ve Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.