Riot Client ile birlikte Valorant ve LoL birleşiyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Riot Client

Riot Client ile birlikte Valorant ve League of Legends gibi oyunlara kolay bir şekilde ulaşmak mümkün hale geliyor. Firmadan açıklama geldi.

Riot Games, bu zamana kadar oyunculara pek çok oyun sundu. Bu oyunlardan en popüleri de League of Legends olarak yer alıyor. Son zamanlarda Valorant ile farklı grafiklere sahip bir oyunu piyasaya süren Riot Games, oyuncuların daha çok ilgisini çekmeye çalışıyor. Bu firmalar yalnızca bu tür oyunlara sahip değil, aynı zamanda Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve League of Legends Wild Rift oyunu da Riot Games’e ait. Firma, yeni projesini oyuncular ile paylaştı.

AMD güvenlik açığı sorunu ortaya çıktı, etkilenen işlemciler açıklandı

Riot Client oyunları bir araya getirecek

Riot Games ile ilgili oyunları tek bir çatı altında toplayacak olan ve bununla birlikte proje çalışmalarına başlayan firma, yeni bir başlatıcı geliştiriyor. Geliştirilen bu başlatıcı ile birlikte kullanıcılar artık Riot Games ile ilgili pek çok oyuna tek çatı altından ulaşacak. En çok oynanan oyunlar arasında yer alan League of Legends ve Valorant oyuncuları bu uygulama altında toplanıyor hale gelecek.

Henüz piyasaya sürülmeyen başlatıcı yavaş yavaş diğer ülkelere yayılarak 4 Ekim’e kadar dünya geneline açık hale gelmiş olacak. Riot Games, adımları yavaş yavaş ve sorunsuz bir şekilde uygulamak adına böyle bir yöntem uygulamış bulunuyor.

Riot Client

Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre firmaya bağlı tüm masaüstü oyunlara bu istemci üzerinden ulaşmak mümkün hale gelecek. Buna ek olarak oyuncular güncel haberleri ve etkinlik duyurularını bu istemci üzerinden öğrenebiliyor olacak. Bunun yanı sıra oyunlar ile ilgili özel sayfalar da bu istemci üzerinde yerini alacak. Riot Games, diğer istemcilerin kaldırılacağını ve tek bir istemcinin tüm oyunlar için kullanılacağını, bununla birlikte oyuncuların her oyun için uygulama indirme gereksinimi olmayacağı açıklandı.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.