ROG Strix 750W ve 650W Duyuruldu

ASUS ROG, yüksek donanımlı oyun bilgisayarları için tasarlanan ROG Strix 750W ve 650W modellerini duyurdu.


ASUS Republic of Gamers, 10 yıl garantisi bulunan ve oyun bilgisayarları için üretilen ROG Strix 750W ve 650W güç kaynağı modellerini duyurdu. ASUS ROG ekibi, bu seriyi özellikle yüksek performans sistem kullanan oyuncular için hazırladı. Peki ASUS ROG Strix 750W ve 650W modellerinin tüm özellikleri neler?

Tüm Detaylar

  • Oyunculara üst düzey performans veren ROG Strix 750W ve 650W güç kaynakları, sizi rahatsız etmeden sessiz bir şekilde işini halleder.
  • 135 mm eksen teknolojisine sahip fanlar ve ROG soğutma blokları sessiz çalışarak önemli bileşenleri serin tutar.
  • Japonların ürettiği yüksek kalite kapasitörler ve diğer kaliteli bileşenler ile birlikte size kaliteli bir deneyim sunar. 10 yıl garantisi bulunmaktadır.
  • 80 Plus Gold sertifikası bulunmaktadır.
  • Modüler yapıdaki kablolar, manyetik logolar ve şık desenler ile görünümünü kişiselleştirebilir, güç kaynağınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz. Ayrıca RGB desteği bulunan güç kaynağı ile odanızda güzel bir atmosfer sağlayın.
  • 24 pim güç kablosu, 2 adet 6+2 pim PCIe kablo, 2 adet 8 pim EPS 12V kablo bulunmaktadır.

İndirimi Yakalayın

Eğer indirim fırsatından faydalanıp sisteminizi daha özel bir hale getirmek istiyorsanız kişiselleştirmeyi tercih ettiğinizde CableMod %20 indirim kuponundan yararlanabileceksiniz. Bununla beraber çeşit çeşit ürünlerle güç kaynağınızı daha fazla kişiselleştirebileceksiniz.

Bir önceki makalemiz olan Türkiye, Elektrikli Traktör Üretecek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.