Royal Defense ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Royal Defense ücretsiz

Steam’de 10,50 TL’ye satılan Royal Defense oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyuncular hemen bu fırsatı kaçırmadan oyunu alabilir ve istediği zaman oynamaya başlayabilir.

Günümüzde bağımsız geliştiricilerin sayısı artmaya başlamış durumda. Bağımsız geliştiriciler kendi oyunlarını geliştirirken herhangi bir firmaya bağlı olmadan yani finansal destek almadan ya tek ya da küçük bir grup ile oyun geliştirir. Bazı bağımsız geliştiriciler oyunlarını bir süreliğine ücretsiz yapabiliyor.

Wargame: Red Dragon ücretsiz oldu

Royal Defense ücretsiz oldu

Royal Defense oyunu kısa süreliğine bedava olan bağımsız oyunlardan birisi olarak yer alıyor. Kule savunma tarzı oyunları sevenler ve basit eğlence arayanlar için tercih sebebi olan bu oyun yüksek sistem gereksinimi istememesiyle birlikte oyuncuların ilgisini çekiyor. Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse Royal Defense oyununda 60 farklı seviye yer alıyor.

3 farklı oyun moduna sahip olan bu oyun 17 yaratık, 12 yapı ve geliştirilmiş büyü sistemi ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Yükseltmelerin ve hızlı bir oyun zevkinin yer aldığı Royal Defense, kullanıcılara harika anlar yaşatıyor.

Royal Defense ücretsiz

Bu bağlantı üzerinden oyuncuların alabileceği Royal Defense’nin en düşük sistem gereksinimleri Windows XP SP3 işletim sistemi, 1.5 GHz işlemci, 512 MB RAM, OpenGL 3.0 destekli 1 GB VRAM ekran kartı, DirectX 9.0c ve 250 MB depolama alanı olarak yer alıyor. Oyunun önerilen sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, 2 GHz işlemci ve 1 GB RAM olarak belirtilmiş durumda.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.