Salt and Sanctuary bedava olarak alınabiliyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Salt and Sanctuary bedava

Salt and Sanctuary bedava oldu. Kullanıcıları bu oyuna sahip olması için yapması gerekenleri haberimizde detaylı bir şekilde açıkladık.

Yılbaşı tatilinin yaklaşmasıyla beraber pek çok firma oyuncular için indirimli oyun kampanyaları sunuyor. Oyuncular, bu dönemde uygun fiyatlı oyunlara sahip olurken buna ek olarak ücretsiz oyun kampanyalarıyla da karşılaşabiliyor. Steam, Ubisoft ve Epic Games Store gibi pek çok kampanya düzenleyen firma bulunuyor. Yapılan bu kampanyalar sayesinde oyuncular bütçe dostu fırsatlardan yararlanabiliyor.

Xiaomi 12 serisi fiyatları paylaşıldı

Salt and Sanctuary bedava oldu

30 TL değerindeki Salt and Sanctuary oyunu, bazı oyuncuların severek oynadığı bir oyun olarak bizleri karşılıyor. Kısa süreliğine ücretsiz hale gelen bu oyun, oyuncuların ilgi odağı haline gelmiş durumda. Kendine has grafiklere sahip olan bu oyun, 2 boyutlu bir aksiyon oyunu olarak oyuncuları karşılıyor. Oyunu oynayan kullanıcılar, bu adayı keşfederek farklı deneyimler elde edebiliyor. Zengin savaş detaylarına sahip olan Salt and Sanctuary, 37 başarıya sahip. Oyuncular bu başarıları toplayarak puan kazanabiliyor.

Salt and Sanctuary bedava

Salt and Sanctuary oyununa sahip olmak için Epic Games hesabı gerekiyor. Epic Games Store üzerinden kütüphaneye eklenen oyun Epic Games Launcher ile oynanabiliyor. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 8 işletim sistemi, Intel Core 2 Duo işlemci, 1 GB RAM, DirectX 9.0c, Shader Model 3.0 ve 2 GB depolama alanı yer alıyor. Önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi, Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 5600+ işlemci, 2 GB RAM ve NVIDIA 9600 GT veya ATI Radeon HD 5000+ ekran kartı belirtiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.