Samsung Galaxy S10 Tasarımı Belli Oldu

Dünya’nın önde gelen teknoloji firmalarından olan Samsung’un yeni telefon modeli Galaxy S10 için tasarım detayları belli oldu. İki farklı şekilde kullanıcıların karşısına çıkacak olan Samsung Galaxy S10’un tasarımı dikkat çekici.

Samsung Galaxy S10 detaylı bilgileri

Dünya’nın en büyük Android cihaz üreticisi konumunda olan Samsung, yeni amiral modelini önümüzdeki sene içinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Satılacağı ülkeye göre Exynos ya da Qualcomm yonga seti ile birlikte satışa çıkacak olan yeni amiral modelde çift ya da üç arka kamera bulunması bekleniyor. Ayrıca bellek olarak da 6GB ya da 8GB bulunacak. Telefonun ekranına baktığımızda ise birçok telefon kullanıcısı sevinecek. Çünkü Samsung’un yeni amiral modelinde çentik bulunmayacak. Birçok telefon kullanıcısı çentik sevmediği için iPhone X’u çokça eleştirmişti.

Yeni amiral modelin tasarımları Dünya Fikri Mülkiyet Ofisi (WIPO) veri tabanında ortaya çıktı. Ortaya çıkan teknoloji kaynakları telefonun tasarımının da Dünya’ya paylaştı. Tasarımlara bakıldığında bu yeni modelin tamamen çerçevesiz ve çentiksiz bir şekilde olacağı görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Bir önceki makalemiz olan Bilgisayar Programcılığı Nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Hasan Burus: Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.