Samsung Galaxy S21 FE özellikleriyle tanıtıldı

Samsung Galaxy S21 FE özellikleri ile birlikte karşımıza çıkıyor. Yeni cihaz resmî olarak tanıtıldı. İşte modelin sunmuş olduğu özellikler.

Günümüzün en çok tercih edilen markalarından birisi olan Samsung, son zamanlarda katlanabilir cihazlar ile uğraşıyor. Bunun yanı sıra yeni bir telefon modeli ile de karşımıza çıkan firma, çıkarmış olduğu model ile beraber orta segment bir cihaz olduğunu gösteriyor. Samsung, her ne kadar katlanabilir cihazlara kaymış olsa da normal telefonlar da çıkarmaya devam ediyor.

iPhone 14 tasarımı açıklandı

Samsung Galaxy S21 FE özellikleri

Galaxy S21 FE ile birlikte karşımıza çıkan özelliklerden birisi modelin 6 ve 8 GB RAM seçeneklerine sahip oluşu. Bununla birlikte 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleri ile birlikte de karşımıza gelen cihaz, kullanıcılara seçim imkanı tanıyor. En yüksek çekirdeği 2,9 GHz olan Exynos 2100 model işlemciye sahip Galaxy S21 FE, 4.500 mAh pil kapasitesi ile birlikte karşımıza çıkıyor. 25 watt kablolu şarj özelliği sunan modelin kablosuz şarj özelliği 15 watt olarak belirtiliyor.

Related Post

Android 12 işletim sistemine sahip olan cihaz, suya dayanıklılıkta IP68 seviyesi ile birlikte yer alıyor. İvmeölçer, barometre, parmak izi sensörü ve yakınlık sensörü gibi pek çok sensöre sahip Galaxy S21 FE, 12 MP ultra geniş açılı kameraya sahip bir cihaz. Bununla birlikte 12 MP geniş açılı kamera ve 8 MP telefoto kamera bulunuyor. Cihazın ön kamerasını incelediğimizde 32 MP selfie kamerasına sahip olduğu açıklanıyor. 5 nm işlemciye sahip olan cihazın Android 12 işletim sistemi bulunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.