Samsung The Freestyle duyuruldu

Samsung The Freestyle isminde yeni bir ürünü duyurdu. Bu ürün ile birlikte kullanıcılar daha iyi bir şekilde video izleyebiliyor olacak.

Samsung, CES 2022 etkinliği kapsamında bu etkinlikte kendi ürünlerini tanıtarak ön plana çıkmaya çalıştı. Bu ürünlerden birisi de projeksiyon aleti olan The Freestyle olarak kullanıcıları karşıladı. Günümüzde pek yaygın olarak kullanılmasa da projeksiyonlar sayesinde devasa bir ekran oluşturulabiliyor ve bu ekran üzerinde hem oyun oynanabiliyor hem de video izlenebiliyor. Samsung, yeni tanıttığı ürün ile birlikte kullanıcılara şirin bir ürün gösterdi.

Samsung Galaxy S21 FE özellikleriyle tanıtıldı

Samsung The Freestyle tanıtıldı

Firma, The Freestyle isminde yeni model bir ürün ile karşımıza çıkıyor. Bu ürün ile beraber kullanıcılar rahatlıkla taşınabilir bir projeksiyona sahip oluyor. Küçük bir yapıda bulunan projeksiyon cihazı, sunduğu kaliteli görüntü ile de ön plana çıkıyor. Yapılan açıklamaya göre cihaz daha çok Y ve Z kuşağına hitap ediyor. 830 gram ağırlığında olan yani oldukça hafif bir cihaz olarak bizlerin karşısına çıkan The Freestyle, taşınabilir yapısı sayesinde her yere götürülebilir ve dev ekran bir ortam oluşturulabilir.

Related Post

Samsung, yaptığı açıklamada bu cihazın taşınabilirliği sayesinde müşterilerin seyahat ederken istediği her yere projeksiyon taşıyabileceğini söylüyor. Projeksiyon cihazı akıllı hoparlör ve ortam ışıklandırması özelliklerine de sahip. Bu özellikler sayesinde hem şirin hem de birden fazla olanağı kullanıcılarına vaat ediyor. Model hakkında açıklanan bir diğer özellik projeksiyon cihazının 100 inç görüntü yansıtma olanağının bulunabiliyor olması. Bu da duvara geniş bir görüntünün yansıtılabileceği imkanını sağlıyor. USB-PD çıkışına sahip olan cihaz 50 watt ve 20 volt güç çekiyor. Ayrıca model 180 derece dönebiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.