1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Satisfactory update 4 çıkış tarihi açıklandı

Satisfactory update 4 çıkış tarihi açıklandı

Satisfactory update 4 çıkış tarihi
10

Satisfactory update 4 çıkış tarihi için bir açıklama yapıldı ve tarih paylaşıldı. Oyun bir yandan gelişmeye devam ederken bir yandan oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Fabrika kurma ve otomasyon yapma oyuncuların ilgisini çekiyor.

Önce Epic Games, sonrasında Steam platformuna eklenen Satisfactory oyunu şimdiye kadar 3 büyük güncelleme aldı. Oyun hakkında şu ana dek pek çok güncelleme öğrenildi. Bu konuda hem güncellemelerden bahsedeceğiz hem de çıkış tarihini belirteceğiz.

Minecraft 21W08A yenilikleri

Satisfactory update 4 çıkış tarihi

4. güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek yeniliklerden birisi blender olarak açıklandı. Coffe Stain’in paylaştığı bir videoya göre blender hakkında detaylı bir bilgi verilmedi fakat bu makinenin yaptığı işlemlere göre parça üretimi yapacağı anlaşılıyor. Yapılan bir diğer güncelleme ise oyuna yeni bir gazın eklenmesi oldu. Nitrojen gazı oyuna eklenirken aynı zamanda petrol kaynağı da geliştirildi. Su kaynağı için ise özel bir geliştirme yapıldı.

Satisfactory update 4 çıkış tarihi

Yeni güncelleme ile birlikte enerji sistemlerinde de geliştirmeler yapıldı. Bildiğiniz üzere oyunda enerjiyi depolayacak bir kaynak bulunmuyordu. Artık enerjiyi depolamak için bir enerji depolama sistemi ekleniyor. Oyuncular için büyük bir yenilik olan enerji depolama sistemi sayesinde fazla enerji depolanabiliyor olacak.

Oyuna alümina, sülfürik asit, alüminyum kutu, plütonyum atığı, manyetik alan üretici, montaj yöneticisi sistemi ve termal tahrik roketi gibi pek çok parça da eklendi. 16 Mart 2021 tarihinde erken erişime açılacak oyunun bir sorun olmadığı takdirde yaza kadar tam sürümünün çıkması hedefleniyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Minecraft 21W08A yenilikleri başlıklı makalemizde Minecraft 21W08A ve Yenilikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap