Satisfactory Update 4 yenilikleri

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Satisfactory Update 4 yenilikleri

Satisfactory Update 4 yenilikleri ile birlikte piyasaya sürüldü. Fabrika kurma ve geliştirme oyununun yeni sürümünde birçok yenilik var.

Geçtiğimiz yıllarda çıkan ve halen tam sürüme geçiş yapmayan Satisfactory, yakın zamanda 4. büyük güncelleme ile birlikte oyuncuları mutlu etti. Fabrika kurup yönetmek, bu alanda simülasyon yapmak isteyen oyunculara harika bir fırsat tanıyan Satisfactory oyununun 4. güncellemesinde büyük yenilikler yer alıyor.

Slash It ücretsiz oldu

Satisfactory Update 4 yenilikleri ile birlikte çıktı

Karşımıza ilk olarak oyun motoru güncellemesi çıkıyor. Satisfactory’nin 4. büyük güncellemesi ile birlikte ekip Unreal Engine 4.25 sürümüne geçiş yaptı. Bu da oyunun kalitesini, performansını ve verimliliğini arttıracak bir durum. Oyuna eklenen bir diğer yenilik ise güncelleme başlığında da yazdığı gibi dronelar oldu. Drone ve drone portları sayesinde oyuncular drone kullanabilecek ve lojistik sektöründe gelişebilecek.

Oyuna eklenen yeniliklerden birisi de ışıklar oldu. Oyunda artık sokak lambası, duvar lambası, tavan lambası ve yer lambası bulunuyor. Daha aydınlık bir ortam için ışıklar oldukça işe yarayacak. Işıkların yanı sıra bir de ışık kontrol paneli eklendi. Bu panel ile birlikte tüm ışıkları kontrol etmek mümkün oluyor.

Satisfactory Update 4 yenilikleri

Satisfactory’nin yeni güncellemesi ile birlikte gelen özelliklerden birisi de enerji depolama sistemi oldu. Enerji depolama sistemi, oyun içerisinde bu zamana kadar bulunmuyordu. Bu da üretilen fazladan enerjinin depolanamamasını sağlıyordu. Yeni güncelleme ile birlikte enerji depolanabiliyor olacak.

Satisfactory Update 4, bu özelliklerin yanı sıra hover pack, zipline, nitrojen gazı, 20’ye yakın yeni parça, alternatif üretim tarifleri ve blender gibi yeni özelliklerle de oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyuncular, yeni sürümde yeni deneyimler ile karşılaşacak.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.