1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. Scrap Garden ücretsiz hale geliyor

Scrap Garden ücretsiz hale geliyor

scrap-garden-ucretsiz-hale-geliyor
20

Steam, Scrap Garden oyununu 2 gün boyunca ücretsiz hale getiriyor. Kullanıcıların 2 günlüğüne deneyebileceği platform oyunu, oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Zaman zaman ücretsiz oyun paylaşan Steam bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçtiğimiz hafta Project Highrise oyununu ücretsiz olarak sunan firma oyuncuların ofis kurma ve yönetme simülasyonu oynamasını sağlamıştı. Aylar öncesinden planlanan oyun bir süreliğine ücretsiz olduktan sonra tekrar satışa geçmişti. Şimdi de Scrap Garden oyunu bedava hale geliyor.

Football Manager 2020 rekor oyuncu sayısına ulaştı

Scrap Garden kısa süreliğine ücretsiz oluyor

Steam hafta sonu etkinliği kapsamında Scrap Garden adlı oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yalnızca 2 gün boyunca oynanabilir olacak oyun bu hafta sonu boyunca geçerli olacak. Oyunu beğenen kullanıcılar Scrap Garden oyununu satın alarak oyunu tamamen kütüphanesine ekleyebilir.

Kıyamet sonrası bir dünyada uyanan robot karakter, diğer tüm robotların aktif olmadığına ve tek aktif robotun kendisi olduğu ana tanıklık eder. Etkileyici bir platform oyunu olan Scrap Garden oyununda ana karakter, bu macerada dünyanın başına gelen bu gizemli olaydaki perde arkasını çözmek için göreve başlıyor.

Scrap Garden ücretsiz

Platform oyunu olan Scrap Garden’ı oynamak için en az Windows XP işletim sistemi, Intel Core 2 Duo E4500 veya AMD Athlon 64 X2 5600 işlemci, 2 GB RAM, ATI Radeon HD 2400 veya NVIDIA GeForce 7600 ekran kartı, DirectX 9 ve 2 GB depolama alanı gerekiyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan Nintendo 3DS oyun konsolu üretimi sonlandırıldı başlıklı makalemizde Konsol, Nintendo 3DS ve Nintendo Switch hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap