Sheltered bedava hale geldi, alınması için gerekenler

Sheltered bedava oldu. Oyunu almak isteyen oyuncular hemen platforma girerek oyunu kütüphanesine ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilir.

Günümüzün en popüler platformlarından birisi olan Epic Games Store, oyunculara verdiği çeşitli oyunlar ile birlikte popülerliğini katlamış bir firma olmakta. GTA V, Civilization VI ve Watch Dogs gibi çeşitli oyunları ücretsiz yapmış olan Epic Games Store, şimdi de Sheltered oyununu simülasyon seven oyuncuların beğenisine sunuyor.

Uncharted 4 ve Uncharted: Lost Legacy PC’ye Geliyor

Sheltered bedava oldu, oyun hakkında detaylar

Sheltered Epic Games Store’da ücretsiz hale geldi. Oyun, simülasyon tarzı hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun hikayesini incelediğimizde yaşanan büyük bir felaketten sonra kalan birkaç insanın hayatta kalma öyküsü anlatılıyor. Bu öyküyü yazacak olan oyuncunun kendisi olmakta. Ana karakterin görevi yalnızca kendisini değil aynı zamanda ailesini korumak. Oyunda yer alan özelliklerden birisi aile bireylerinin görünümünü düzenleyebilmek olarak karşımıza çıkıyor.

Related Post

Sheltered oyununun en düşük sistem gereksinimi Windows XP işletim sistemi, çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, NVIDIA GeForce 7800, AMD HD 4600 veya Intel HD Graphics 3000 ekran kartı ve 600 MB depolama alanı gerekiyor. Oyuna sahip olmak ve oyunu doyasıya oynamak isteyen bir kişi Epic Games ana sayfasından oyuna ulaşarak kütüphanesine ekleyebilir ve sonrasında Epic Games Launcher üzerinden oyunu oynayabilir.

Sheltered bedava oldu fakat bir de oyunun topluluk kısmını incelemek gerekiyor. Sheltered oyunu için topluluğun verdiği puan Steam üzerinde genel olarak olumlu görülmekte. Steam’de oyunu oynayan kullanıcıların %81’i oyunu beğenirken oyun son 30 gün içerisinde %83 olumlu oy almış durumda. Oyunun Metascore puanı 62 olurken kullanıcı puanı ortalaması 5.2 olarak yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.