Slash It ücretsiz oldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Slash It ücretsiz

74,99 TL değerindeki Slash It ücretsiz olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Oyuncular bu oyunu alarak güzel bir zaman geçirebilir.

Epic Games, Steam, Ubisoft, EA veya diğer birçok firma zaman zaman ücretsiz oyun kampanyası veya indirimli oyunlar ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkarak onları mutlu etmeye, onların heyecanlarına ortak olmaya çalışıyor. Bu oyun mağazalarından birisi de Indiegala olarak karşımıza çıkıyor. Firmanın son zamanlarda dağıttığı oyunlar hem fiyatıyla hem de kalitesiyle oyuncuları şaşırtıyor.

Opera GX Mobil özellikleri ve çıkış tarihi

Slash It ücretsiz hale geldi

Indiegala, sık sık ücretsiz oyun dağıtan bir web sitesi. Sitenin amacı, bağımsız oyun geliştiricilerine destek olmak. Bu bağlamda yeni bir oyunu bedava yapan firma, Slash It oyununu oyunculara armağan etti. 2 boyutlu renkli bir arcade oyunu olan Slash It oyununda amaç karakterleri ve şekilleri doğru bir şekilde eşleştirmek. Oyun içerisinde 6 farklı oyun modu ve 300’ün üzerinde başarım bulunuyor.

Slash It ücretsiz

Slash It oyununa sahip olmak için öncelikle Indiegala web sitesine girmek gerekiyor. Hesaba giriş yaptıktan sonra “Showcase -> Freebies” kısmına basmak ve sonrasında Slash It adlı oyunu seçmek gerekir. Bu oyunu seçtikten sonra biraz aşağıya inmek ve oyunu kütüphaneye eklemek, bir diğer simge geldiğinde ise bu simgeye tıklamak gerekiyor. Açılan sayfada “Showcase” butonuna bastıktan sonra oyunu indirmek mümkün olacak.

74,99 TL değerinde olan bu oyuna sahip olmak için Windows XP işletim sistemi, 1.5 GHz işlemci, 1 GB RAM, 256 MB VRAM, DirectX 9.0c ve 250 MB depolama alanına sahip olmak yeterli oluyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.