1. Ana Sayfa
  2. Konsol

Sony State of Play etkinliğinde oyunlar duyuruldu

Sony State of Play etkinliğinde oyunlar duyuruldu
0

Sony State of Play etkinliği ile birlikte yeni oyunlar duyuruldu. Sony, bu gece gerçekleştirmiş olduğu etkinliği internet üzerinden yayınladı.

Sony, zaman zaman yaptığı paylaşımlar ile birlikte oyunculara yeni oyunlar hakkında bilgiler sunabiliyor. Sony’nin yaptığı State of Play etkinliği ile beraber pek çok oyun fragmanıyla birlikte tanıtılırken yeni tanıtılan oyunlar bazı kullanıcıları sevindirirken bazılarını yeterince tatmin etmedi.

Age of Empires 4 gereksinimleri açıklandı

Sony State of Play etkinliğinde açıklanan oyunlar

Sony’nin gece düzenlediği etkinlik ile birlikte firmanın tanıttığı oyunlar arasında Deathverse – Let it Die yer alıyor. Etkinliğin açılışında duyurulan bu oyun, çok oyunculu bir yakın dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun 2022 yılında PlayStation 4 ve PlayStation 5 için gelecek. State of Play etkinliğinde duyurulan bir diğer oyun We Are OFK olarak yer aldı. İki oyun konsoluna da gelecek olan bu oyun bir müzik grubunun hikayesini anlatıyor. Hikaye Los Angeles’ta geçiyor.

Sony State of Play

Sony’nin etkinlik kapsamında duyurduğu oyunlardan birisi de Bugsnax: The Isle of BIGsnax oldu. 2022’de büyük bir güncelleme alacak olan oyun PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolunda desteklenirken güncelleme ile birlikte yeni mekanlar ve yeni eşyalar bazı yenilikler arasında yerini almış durumda. Korku oyunu sevenler için Five Nights at Freddy’s: Security Breach 16 Aralık 2021 tarihinde iki oyun konsolu için çıkacak olan bir oyun. Amaç, Freddy ve arkadaşlarına yakalanmadan hayatta kalmaya çalışmak.

State of Play etkinliği ile birlikte Death’s Door, KartRider: Drift, The King of Fighters XV, First Class Trouble, Star Ocean: The Divine Force ve Little Devil Inside oyunu fragman ile birlikte tanıtılan oyunlar arasında yerini aldı.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap