1. Ana Sayfa
  2. Konsol

Sony ücretsiz PlayStation Store kredisi dağıtıyor

Sony ücretsiz PlayStation Store kredisi dağıtıyor
0

Sony, bazı oyunculara ücretsiz olarak PlayStation Store kredisi dağıttı.

Bu yıl içerisinde birçok kez yaptığı skandal olaylar ile gündeme gelen oyun konsolu ağırlıklı firma Sony, bu sefer farklı bir olaydan dolayı oyunculardan tepki çekti. Sony, bazı oyunculara 60 TL değerinde PlayStation Store kredisi hediye etti ve bunun sonucunda bu krediyi alamayan oyuncular Sony firmasını eleştiri yağmuruna tuttu.

CoD: Modern Warfare hileleri kullananlara uyarı geldi

Sony, ücretsiz bir şekilde PlayStation Store kredisi dağıttı

Sony, PlayStation Plus sisteminin 10. yılı dolayısı ile bazı PlayStation Plus üyelikleri bulunan kullanıcılara 60 TL değerinde PlayStation Store kredisi hediye etti. Firma, bu hediyeyi kazanan PlayStation Plus oyuncularına bir bildirim gönderiyor ve PlayStation Plus’ın 10. yılı hakkında birkaç bilgi ekliyor. Birçok kullanıcı bu kampanyadan dolayı memnun oldu ve Sony firmasını bu kampanyadan dolayı tebrik etti fakat her PlayStation Plus üyesi bu kampanyaya aynı şekilde tepki vermedi.

Sony ücretsiz PlayStation Store kredisi

Bazı PlayStation Plus üyeleri bu kampanyadan yararlanmadı. Bundan ötürü aboneler bu konuda Sony firmasına tepkilerini belirtti ve sosyal medyada konu hakkında paylaşımlar yaptı. Sony henüz neden bazı PlayStation Plus kullanıcılarına verilip verilmediği hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Bazı kullanıcıların düşüncesine göre Sony kademe kademe dağıtım yapıyor. Yani PlayStation Plus üyelerinin tamamı zamanla 60 TL değerindeki kuponu alacak. Türk kullanıcıların eleştirdiği bir diğer kısım ise fiyatlandırma oldu. 10 € yani 68 TL olarak hediye dağıtıp oyun fiyatlarının kura göre hesaplanması oldu.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, haberleri kaçırmayın. 🙂

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap