Speed Brawl ücretsiz oldu, bu fırsatı kaçırmayın

Speed Brawl ücretsiz hale geldi. Oyuncuların bu kampanyayı kaçırmaması için bazı detaylara dikkat etmesi gerekiyor. İşte kampanyanın detayları.

Epic Games, zaman zaman sunduğu ücretsiz oyun kampanyaları ile birlikte müşterilerini memnun etmek, onlara bedava oyun sunarak daha fazla müşteriyi kendisine çekmek istiyor. Kurulduğu dönemden bu yana ücretsiz oyun kampanyalarını sürdüren firma, bu hafta bir oyunu daha bedava yaptı.

Tharsis ücretsiz oldu, alınması için gereken adımlar

Speed Brawl ücretsiz oldu

Kısa süreliğine bedava olan Speed Brawl, 2 boyutlu bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, eğlenceli aksiyon dolu mekaniklerle ortalığı birbirine katıyor, stres atabiliyor. Birçok görsel efektin bulunduğu bu oyunda ortamı şenlendirmek oyuncuya bağlı. Oyunun özelliklerinde kısaca bahsetmek gerekirse oyun içerisinde 50’nin üzerinde aksiyon paketi ve çoklu oyuncu desteği gibi çeşitli özellikler yer alıyor.

Related Post

Oyunu Epic Games üzerinden almak isteyen bir oyuncu Epic Games Store ana sayfasına girdikten sonra hesabına giriş yapmalı ve sonrasında ana sayfa üzerinde sayfayı biraz aşağı kaydırdıktan sonra ücretsiz oyun kampanyası sayfasına girmeli. Bu sayfada oyunu kütüphanesine ekleyen kullanıcı, oyunu Epic Games Launcher yazılımını çalıştırıp kurduktan sonra hemen oynamaya başlayabiliyor. Steam üzerinde kullanıcıların %82’si oyuna olumlu oy vermiş durumda.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri için Windows 7 işletim sistemi, Intel Core i3 işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 650 ve 5.42 GB depolama alanı gerekiyor. Speed Brawl oyununun önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 960 yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.