Spider-Man: Homecoming için Ful Fragman Yayınlandı

Daha önceki haberimizde sizlerle yayınlanan ilk kısa videoyu paylaşmıştık fakat bugün Spider-Man: Homecoming filmine ait ilk ful fragman yayınlandı.

Spider-Man: Homecoming filminin ilk resmi ful fragmanı bugün YouTube‘da yayınlandı. Bu sefer karşımıza Örümcek Adam olara çıkan Tom Holland, fragmandan anlaşıldığı kadarıyla iyi iş çıkarmışa benziyor. Bizlere geveze ve bir o kadar komik olan Örümcek Adam karakterini yansıtacağı açık.

Fragmana gelecek olursak

Fragmanda eski filmlere göre çok farklı bir Peter Parker görüyoruz. Fragmandan anlaşıldığı kadarıyla Peter, Tony Stark‘dan büyük yardım alacak. Kişisel tahminime göre tam bir kahraman olma sınavını onun yardımıyla başarılı tamamlayacak gibi. Fragmandan görüldüğü kadarıyla görsel efektler çok başarılı ve bizlere harika bir deneyim sunacak. Ayrıca Örümcek Adamın hırsızları yakaladığı sahneye bakacak olursak macera ve aksiyonun dışında filmin komedi barındırdığını da söylemek mümkün. Umarız Spider-Man: Homecoming beklentileri karşılayan bir film olur.

Buyrun filmin ilk resmi fragmanı;

Hatırlatmakta fayda var film 7 temmuz 2017’de vizyona girecek.

Bir önceki makalemiz olan Imdb Puanlarına Göre 2016 Yılının En İyi 5 Filmi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Faris Kaya :Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.