1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Star Wars Battlefront 2 için Oynanış Videosu Yayınlandı

Star Wars Battlefront 2 için Oynanış Videosu Yayınlandı
0

E3 fuarının başlamasının ardından bir çok oyun haberi ile karşınıza çıktık. Son olarak EA Games Star Wars Battlefront 2 için bir oynanış videosu yayınladı ve ayrıca E3’te Star Wars Battlefront 2 için bir gameplay yayını yapıldı.

Oyunun yapımcısı yaptığı tanıtımda Star Wars Battlefront ilk oyunun pek sevilmediğinin ve eksiklerinin olduğunun farkında olduğunu açıklayarak yeni çıkacak bu oyunda tüm oyuncuların sesine kulak vererek eksik oldukları konuları geliştirip ve hatta bunun da üzerine çıktıklarını açıkladı. Ayrıca oyunda hiç bir DLC’nin ücretli olmayacağını ve oyunu satın aldıktan sonra başka hiç bir şeye para ayırmamız gerekmeyeceğini de ifade etti. Bu da oyuncuları sevindirecek en önemli haberlerden biri olarak karşılandı.

Oyuna gelecek olursak ilk oyuna kıyasla çok daha fazla harita ve bazı oynanışsal değişiklikler olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca oyuna daha fazla kahraman ekleneceği de ifade edilen yeniliklerden. Ayrıca savaş yaparken tıpkı BF1’de olduğu gibi öldürülen adam sayısına değil de yapılan her isabetli atış ve hasara dayalı bir puan sistemi ile oyun karşımıza çıkacak.

Hatırlatmak gerekirse Star Wars Battlefront 2’nin çıkış tarihi  17 kasım 2017 olacak.

Resmi yayınlanan oynanış videosu;

E3’te yapılan gameplay yayınından bir kesit;

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap