Steam indirimler ile kullanıcıları mutlu ediyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Steam indirimler

Steam indirimler ile birlikte kullanıcıları memnun etmeye çalışıyor. Son zamanlardaki güzel indirimler pek çok oyuncunun oyun almasını sağlamış durumda.

Steam, Kasım ayı ile birlikte her yıl Kasım ayında düzenlenen etkinlik indirimlerine yer veriyor. Bazı oyunlarda büyük indirimler oyuncuları karşılarken bazı oyunlarda herhangi bir indirim bulunmuyor. İşte Steam’de yer alan büyük indirimler.

Xbox güncelleme adı, işte yeni özellikler

Steam indirimler ile kullanıcıları mutlu ediyor

Steam’de indirime giren oyunlardan birisi Satisfactory olarak karşımıza çıkıyor. 50 TL değerinde bir oyun olan Satisfactory, daha öncesinde %10 indirim ile 40 TL’ye düşmüştü. Şimdi %30 indirim alan oyun 35 TL’ye alınabiliyor. Steam’de indirimli satışa sunulan bir diğer oyun FIFA 22 olarak karşımıza çıkıyor. Futbol oyunu olan FIFA 22 %40 indirime girerken bunun yanı sıra Myth of Empires %10 ve DEATH STRANDING %70 indirim ile mağazada yer alıyor.

Steam indirimler

Epic Games de indirimler düzenliyor

Steam’in yanı sıra Epic Games Store’da da güzel indirimler bulunuyor. Oyuncular Kasım indirimlerinden faydalanarak pek çok oyuna indirimli olarak ulaşabiliyor. Epic Games Store’da indirime giren oyunlardan birisi Surviving The Aftermath olarak karşımıza çıkıyor. 117 liralık oyun %10 indirim ile 105,30 TL’ye düşmüş durumda. İndirime giren bir diğer oyun olan OUTRIDERS ise %67 indirim ile 289 liradan 95,37 TL’ye düştü. Bunun yanı sıra Inscryption, Satisfactory, Exo One ve Mars Horizon gibi pek çok oyun indirimli fiyattan ulaşılabiliyor ve oyuncular tarafından alınabiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.