Steam’de 2019’a Damga Vuracak Oyunlar

2019’a gittikçe yaklaşıyoruz. Steam üzerinde 2019’un yeni oyunları erkenden çıkmaya başladı. 2019 model oyunlar piyasada iyice yer almaya başladı. Bu yazıda ise bazı oyun serilerinin 2019 model oyunlarını inceleyeceğiz.

Football Manager 2019

Bir futbol menajerlik oyunu olan Football Manager 2019’da kendi futbol kulübünüzü kuruyor, takımın başına geçiyor ve takımınızı yönetiyorsunuz. Takıma gerektiğinde moral verip daha iyi oynamasını sağlıyor ve takımın size daha çok bağlandığını görüyorsunuz. Takımdaki futbolcular ile ne kadar iyi olursanız o kadar güzel bir takım yönetirsiniz. Gerektiğinde futbol takımının başkanından yeni şeyler istiyorsunuz, takımı geliştiriyor ve dinlendiriyorsunuz. Detaylı yapay zeka, birçok diyalog, kaliteli grafikler ve arayüz ile bu tür oyunları seviyorsanız beğenebilirsiniz.

2019’da yeni özellikler, geliştirilmiş oyun mekanikleri, yeni Steam başarımları ve yenilenmiş grafikler ile oyun karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ayrıca bu sürümde VAR teknolojisi ile kale çizgisi teknolojisi eklenmiştir.

Farming Simulator 2019

Daha önceki yazımızda kısaca bahsettiğimiz oyunda bu sefer detaya ineceğiz. Bir çiftlik oyunu olan Farming Simulator oyununda hayallerinizdeki çiftliği kurun ve yönetin. İster ekip biçin, ister hayvanlarla ilgilenin, ister makineleri deneyin. Daha birçok özelliğe sahip bu oyunda yapılacak çok şey var.

Yeniliklerden bahsedecek olursak 2019 sürümünde yenilenmiş grafik motoru ile daha güzel ve sürükleyici görsel efektler, en iyi şekilde çiftlik deneyimini gerçekçi yaşayabilmeniz için çoğu çiftlik özelliğinin eklenmesi, en kapsamlı araç listesi, düzenlenmiş grafikler, geniş araziyi rahatlıkla keşfetmen için oyuna ilk defa eklenen atlara binebilme, 16 kişiye kadar online oynayarak bu keyfi arkadaşlarınla yaşamak gibi çeşitli yenilikler oyuna eklendi.

Pro Evolution Soccer 2019

Bir futbol oyunu olan PES, milenyum zamanlarından beri her yıl çıkardığı sürümlerle gelişmeye devam ediyor.

2019 sürümünde çok sayıda lisanslı lig eklendi. 11 yeni beceri özelliği, gerçekçi gol atma animasyonları ve yorgunluğun etkisine göre karakterin hareketlerinin etkilenmesi ile gerçekçiliğin artırılması sağlandı. 4K HDR desteği sağlayan oyunda fotoğraf gerçekçiliğini deneyimleyin. 3 önemli değişiklik ile menajerlik daha da gerçekleştirildi. Bu 3 önemli değişiklik ise sezon öncesi düzenleme, detaylı transfer dönemi ve yeni lig lisansları.

Bus Driver Simulator 2019

2018’in başından beri ön sürüm olarak geliştirilen oyun artık 2019’a hazır hale gelmeye başladı. Henüz erken erişimde olan otobüs sürme oyunu, gelişmeye devam etmektedir.

Rotayı takip ederek yolcuları istediği yere bırakın, trafik yasalarına uyarak ceza yememeye çalışın, serbest modda kendi kariyerinizi oluşturun. Şehir tasarımlarında gerçek şehir kullanılmıştır. Dokular olabildiğince gerçekçi hale getirilmiştir. Bu sayede daha gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Özelleştirilebilir oyun ayarları ile istediğiniz şekilde oynayın, detaylı otobüs düzenleme özelliği ile hayalinizdeki otobüsü oluşturun. Farklı çağlardan ve ülkelerden araçlar bulunmaktadır. İstediğiniz otobüsü seçerek oynayabileceksiniz. Gerektiğinde otobüsünüzü tamir edeceğiniz, gerektiğinde ise benzin dolduracağınız bu oyunda sadece sürüş yapmayacaksınız. Oyundaki gerçek zamanlı trafik ile günün saatine göre trafikte yoğunluk olacak. Sadece klavyeden değil, VR ve direksiyon setini de destekliyor.

University Tycoon: 2019

Bir üniversite kurma, geliştirme ve yönetme oyunu olan University Tycoon oyununda üniversitenizi yönetecek ve daha da gelişeceksiniz. Güzel şekilde planlama yapın, daha fazla öğrenciyi okulunuza çekin, üniversitenizi en güzel hale getirin ve gelişin.

Oyunun özellikleri ise kendi üniversitenizi kurarak gelişme, sınıf odaları, kantinler, kütüphane, salon ve daha birçok alan oluşturabilme, ekonomi sistemi ile gerçekçi oynayış, inşa etmek ve yönetmek, personellere maaş vermek ve birçok eşya yer alan oyun çeşitli özelliklere sahip bir oyun.

Bir önceki makalemiz olan Fortnite 1 Milyon Dolar Ödüllü Özel Turnuvasını Duyurdu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

" Mucosoft : ."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.