1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Steam’de Ücretli 5 Oyun Önerisi

Steam’de Ücretli 5 Oyun Önerisi
Steam Yaz İndirimleri ve PUBG İndirime Girecek mi?
0

Bu yazımızda Steam’de ücretli olup kaliteli oyunlar arasından 5 tanesini sizlere tanıtacağız.

Farm Frenzy 4

Steam’de 13 ₺’ye satılan bu oyun, seviyeli şekilde ilerleyen bir çiftlik yönetim oyunudur. Her seviyede farklı zorluklarla ve farklı görevlerle bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Hedefe ulaştığınızda seviye tamamlanıyor ve sonraki seviyeye geçiyorsunuz. Oyunun genel özellikleri ise seviyeli sistem olup eşya geliştirme, ürün satma, hayvan satın alma, hayvanları ve ürünleri vahşi hayvanlardan korumaktır.

Amnesia: The Dark Descent

Steam’de 31 ₺’ye satılan Amnesia: The Dark Descent oyunu, bir korku oyunu olup gizemli yerleri keşfetmek, oyunda ilerleyerek yeni şeyleri bulmak, yaratıklara karşı dikkatli olmak ve hayatta kalmaya çalışacaksın. Oyunda başlangıçta bir odada başlıyorsun ve gizemli yerleri keşfediyorsun.

Enclave

İnanılmaz derecede atmosferik ve orta çağ grafikleri ile güzel bir savaş deneyimi yaşayın. Kaliteli savaş eylemleri, harika 3D grafikler, 25’ten fazla  ve detaylı görevler, 12 farklı karakter sınıfı, etkileyici müzikleri ve daha fazla özelliği 10 ₺ olan bu oyunda kurabilir ve oynayabilirsiniz.

Hacknet

Kısa süre önce ölen ve bunun ölme sebebinin medyanın duyurduğu gibi kaza olmadığını bildiren ve size talimatlar vererek yönlendiren bir hacker ile tavşan deliğine inerek hacker dünyasına giriş yapacak, gerçek hackleme süreci ile bu ölümün gerçek sebebini araştıracaksınız. Bu gizem dolu oyunu Steam’de 18,50 ₺’ye satın alabilirsiniz.

Farming Simulator 19

2019 yılının yaklaşması ile yeni sürümü çıkarılan çiftlik oyununda yenilenmiş grafik motoru ile gerçekçi grafikler, daha fazla araç ve daha gerçekçi çiftlik yönetme, hayvanlara bakma, tarım arazilerini toplama ve ekme, online oynayarak diğer arkadaşlarınla oynama gibi birçok özelliği bulunuyor. Bu oyuna Steam’de 123 ₺’ye sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap