Super Toy Cars ücretsiz hale geldi

Super Toy Cars bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Kısa süreliğine ücretsiz hale gelen oyunu almak için yalnızca birkaç adımı uygulamak gerekiyor.

Bağımsız oyun geliştiricilerini destekleyen Indiegala, zaman zaman bedava oyunlar sunarak güzel oyun içeriklerini ön plana çıkarıyor. Yeni bir oyun ile oyuncuların karşısına çıkan platform şimdi de bir araba oyununu ücretsiz yaptı.

Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları

Super Toy Cars ücretsiz oldu

Super Toy Cars, Indiegala platformunda kısa süreliğine bedava olarak yayınlandı. Adından da anlaşılacağı gibi oyun bir araba oyunu. Oyuncak arabaların yer aldığı oyunda oyuncular yarış yaparak hızlı bir şekilde araç sürmeye, rakiplerini geçmeye çalışacak. 16 farklı araç modeli, 12 farklı yol ve 4 farklı lokasyonun bulunduğu oyunda 5 farklı olay da yer almakta. Kariyer moduna sahip olan oyunun 8 kişiye kadar online desteği bulunuyor. Bu sayede oyunu arkadaşlarla birlikte oynamak mümkün.

Related Post

Oyunu almak isteyen bir kullanıcı öncelikle bu bağlantıya girmeli. Hesabına giriş yaptıktan sonra sayfanın aşağısına inerek “Add to library” butonuna basmalı. Butonda indirme simgesi görülecek. Bu simgeye bastıktan sonra “Showcase” sekmesinden oyunu indirmek ve oynamak mümkün.

Steam’de 18 TL’ye satılan oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 veya OS X 10.9 işletim sistemi, 2 GHz Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, 256 MB VRAM, Shader Model 3.0, DirectX 9.0c ve 512 MB depolama alanı gerekiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Epic Games Mediatonic stüdyosunu alıyor başlıklı makalemizde Epic Games, Fall Guys ve Mediatonic hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.