Surviving Mars ücretsiz oldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Surviving Mars ücretsiz

Surviving Mars kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu almak için yapılması gereken birkaç adım bulunuyor.

Oyuncular son zamanlarda sık sık ücretsiz oyun kampanyaları ile karşılaşıyor. Pek çok oyun mağazası oyunculara sunduğu bedava oyunlar ile birlikte kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Bu oyunlara bir yenisi daha eklendi.

Forza Horizon 4 Steam çıkış tarihi paylaşıldı

Surviving Mars ücretsiz hale geldi

2019 yılında bedava olan Mars gezegeninde koloni kurma oyunu Surviving Mars tekrar bedava oldu. Epic Games üzerinden alınabilen oyun simülasyon sevenler için birebir. Oyunun amacı Mars’ta koloni kurup büyük bir medeniyet olmak. Oyuncular öncelikle kaynak ve finansal destek almak için bir uzay ajansı belirliyor. Sonrasında koloniyi kurma çalışmalarına başlıyor.

Fütüristik uzay kubbesi, araştırma ağacı, her insanın bir yapay zekaya ve özelliklere sahip olması gibi birçok özelliği içerisinde barındıran Surviving Mars oyununda oyuncular kendi istediği tasarımda bir medeniyet kurabiliyor olacak. Oyunu alan kullanıcılar Surviving Mars – Mysteries Resupply Pack eklentisine de ücretsiz sahip olabiliyor. Eklenti oyuna 3 yeni gizem ekliyor.

Surviving Mars ücretsiz

Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak alınabilen oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, 4. nesil Intel Core i3 işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce 620 veya AMD Radeon 6450 ekran kartı, 1 GB VRAM ve 6 GB depolama alanı olarak yer alıyor.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, 5. nesil Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce 750 Ti ekran kartı, 4 GB VRAM ve 6 GB depolama alanı olarak belirtilmiş durumda.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.