Susturulan Kullanıcıları İnceleyin

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

WhatsApp’ta susturduğunuz kullanıcıların durumunu ayrı bir şekilde görebileceksiniz. Peki bu nasıl oluyor?


WhatsApp BETA sürümünde artık susturduğunuz kullanıcıları ayrı bir sekmede göreceksiniz. Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi susturulan kullanıcıların durumları ile susturmadığınız kullanıcıların durumları arasında bir şerit mevcut. Bu sayede iki grubu ayırt edebileceksiniz. İsterseniz susturulan kullanıcıları gizleyip gösterebilecek, bu şekilde kullanabileceksiniz.

 

Yedekleme Özelliği Geliştirildi

Bildiğiniz üzere önceden sadece Google Drive üzerine yedekleme yapabiliyordunuz. Verileriniz SD kart üzerinde mevcut idi. Artık WhatsApp yedekleri sohbetler dahil Google Drive haricinde SD kart üzerinde de yedeklenebilecek.

 

WhatsApp BETA Nasıl Kullanılır?

Öncelikle güncel BETA sürümlerini kullanmadan önce WhatsApp yedeğnizi almanızı öneririz. Sonrasında BETA sürümlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. WhatsApp BETA kullanmak için Android mağazasında şu bağlantıya, Apple mağazasında ise şu bağlantıya, Microsoft mağazasında şu bağlantıya tıklayarak gerekli işlemlere ulaşabilirsiniz. Apple mağazasında TestFlight uygulamasını kurarak WhatsApp BETA’ya ulaşabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.