1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Susturulan Kullanıcıları İnceleyin
Trendlerdeki Yazı

Susturulan Kullanıcıları İnceleyin

WhatsApp Logo

WhatsApp’ta susturduğunuz kullanıcıların durumunu ayrı bir şekilde görebileceksiniz. Peki bu nasıl oluyor?


WhatsApp BETA sürümünde artık susturduğunuz kullanıcıları ayrı bir sekmede göreceksiniz. Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi susturulan kullanıcıların durumları ile susturmadığınız kullanıcıların durumları arasında bir şerit mevcut. Bu sayede iki grubu ayırt edebileceksiniz. İsterseniz susturulan kullanıcıları gizleyip gösterebilecek, bu şekilde kullanabileceksiniz.

 

Yedekleme Özelliği Geliştirildi

Bildiğiniz üzere önceden sadece Google Drive üzerine yedekleme yapabiliyordunuz. Verileriniz SD kart üzerinde mevcut idi. Artık WhatsApp yedekleri sohbetler dahil Google Drive haricinde SD kart üzerinde de yedeklenebilecek.

 

WhatsApp BETA Nasıl Kullanılır?

Öncelikle güncel BETA sürümlerini kullanmadan önce WhatsApp yedeğnizi almanızı öneririz. Sonrasında BETA sürümlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. WhatsApp BETA kullanmak için Android mağazasında şu bağlantıya, Apple mağazasında ise şu bağlantıya, Microsoft mağazasında şu bağlantıya tıklayarak gerekli işlemlere ulaşabilirsiniz. Apple mağazasında TestFlight uygulamasını kurarak WhatsApp BETA’ya ulaşabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan A101'e Birçok Teknolojik Ürün Geliyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap