Tales of the Neon Sea ücretsiz hale geldi

Dedektiflik oyunu olan Tales of the Neon Sea ücretsiz olarak yayınlandı. Oyuncular hemen oyunu kütüphanelerine ekleyerek istediği zaman oynamaya başlayabilir.

Birçok kullanıcı zaman zaman oyun kampanyalarını takip ederek ücretsiz veya indirimli oyun almak isteyebilir. Epic Games, Steam ve Origin gibi firmalar zaman zaman bu kampanyalara yer vererek oyuncuları mutlu etmeyi başarıyor.

Chrome OS oyun desteğine kavuşuyor

Tales of the Neon Sea ücretsiz oldu

Entrikalarla dolu şüpheli bir dünyaya hoş geldin. Suçlularla dolu bir dünyada oyuncunun dedektif olarak oynayacağı macera dolu bulmaca tarzı bu oyunda karakter cinayet mahallini araştırıp kanıtları toplayacak, kendi fikirlerini test ederek gerçeğe yaklaşmaya çalışacak. Piksel tarzı bir oyun olan Tales of the Neon Sea, detaylı bir çevre tasarımına sahip. Geliştirici ekibin koleksiyon ögelerine yer verdiği bu oyunda başarım sistemi de bulunuyor. Oyunun ilginç bir diğer özelliği kedi olarak oynama sisteminin bulunması.

Related Post

Kısa süreliğine ücretsiz hale gelen Tales of the Neon Sea oyununu oynamak isteyen kullanıcılar Epic Games ana sayfasının biraz aşağısında oyuna ulaşabiliyor. Oyuna kütüphanesine hemen ekleyen kullanıcılar istediği zaman Epic Games Launcher üzerinden indirip oynayabilir.

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, Intel Core 2 Duo E6400 işlemci, 8 GB RAM, 2 GB depolama alanı, DirectX 11 ve NVIDIA GeForce GT 730 veya AMD Radeon HD 4830 ekran kartı gerekiyor. Önerilen sistem gereksinimleri Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5-2300 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 650 veya AMD Radeon HD 7750 ekran kartı olarak yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan PlayStation 1 oyunları yakın zamanda satılmayacak başlıklı makalemizde Mağaza, PlayStation 1 oyunları ve PS Vita hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.