Tatilde Oynanacak Oyunlar Listesi

Yaz tatilinde, gittiğimiz tatil bölgesi ya da evinizde oynamanız için: tatilde oynanacak oyunlar önerisi bu yazıda!

Günlük hayatta boş zamanlarımızda oyun oynamayı seviyoruz. Son zamanlar da oyun piyasasında bazı değişimler yaşandı. Artık daha çok bilgisayar kullanıcısı oyun oynuyor. Oyuncular oyunları oynarken bazı ekipmanlar da kuruyor. Üstelik bazı ekipmanlar da pahalı. Bir de oyunları yüksek FPS ile oynamak için yüksek fiyatlarda donanım alınıyor. Tabi ki böylesine yüksek ücretlerle sahip olunan ekipman ve donanıma yaraşır oyunlar oynamak gerekir.

GeForce Now sistem gereksinimleri resmen açıklandı

Türkiye’de oyuncular daha çok PUBG, LOL, CS:GO, Fortnite vb. oyunları tercih ediyor. Son yapılan araştırma da Türkiye’de en çok oynanan online oyunun League of Legends olduğu saptandı. Tabi ki Türkiye’deki oyuncuların büyük bölümü hiç LOL oynamıyor.

Related Post
Oyun tarihinin en efsane oyunlarından biri: GTA Sanandreas.

Size hazırladığımız liste yazın boş zamanlarınız için düşünülerek hazırlandı. Aşağıdaki bazı oyunları hali hazırda oynuyor olabilirsiniz. Çünkü bazı oyunlar var ki yaz aylarında vazgeçilmeden oynanıyor. Bazı oyunlar saatler boyu başından kaldırmıyor. Ancak biz size bir öneride bulunuyoruz. Belli zaman aralıklarında bilgisayardan kalkıp yürüyün, uzaklara bakın. Hem bel, boyun hem de göz sağlığınız için bunu yapabilirsiniz.

Oyun Önerileri

Hazırladığımız liste farklı kategoride oyunları içeriyor. Kimi oyunlar son zamanlarda popüler kimisi de süre gelen serinin en son oyunu. Şu an en çok oynanan oyunlar listede olmayabilir. Çünkü en çok oynanan oyunların bilinirliğinden dolayı bu listeye eklemeyi düşünmedik. Ayrıca günümüzden popüler olan oyunlardan farklı oyunlar da keşfetmek isteyenler olabilir. Ayrıca sizin de tavsiyeleriniz olursa aşağıdaki yorum kısmından belirtmeyi unutmayın. Sizin verdiğiniz tavsiyelerle listeyi güncelleyebiliriz. Aşağıdaki sayfa numaralarından oyunlara erişebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Crew 2 Sistem Gereksinimleri başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

1 of 8 Sonraki

Hasan Burus: Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.