Tharsis ücretsiz oldu, alınması için gereken adımlar

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Tharsis ücretsiz

Tharsis ücretsiz oyunlar arasında yerini aldı. Oyunu almak için yapılması gerekenler neler yazımızda sizler için anlattık.

Günümüzde pek çok oyun mağazası sunduğu etkili kampanyalar ile birlikte müşterilerin ilgisini çekmeye ve onlara kaliteli hizmetler sunmaya çalışıyor. Epic Games Store, müşterilerin ilgisini çekecek oyun kampanyaları yapan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Bu hafta Tharsis oyununu bedava hale getiren Epic Games, bu oyunu kullanıcılara dağıtıyor.

Discord Nitro Türkiye fiyatı güncellendi, işte yeni fiyatlar

Tharsis ücretsiz hale geldi

Epic Games tarafından bedava hale gelen Tharsis oyunu, uzay temalı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, zarları kullanarak oyunu oynuyor. İlginç bir konsepti bulunan oyun, uzay temalı oyunları sevenler için birebir olmakta. Epic Games Store üzerinden oyunu kurmak isteyen oyuncular öncelikle Epic Games hesabına giriş yapıp ana sayfa üzerinden biraz aşağı kaydırarak oyunun olduğu kısma tıklamalı ve sonrasında oyunu kütüphanesin eklemeli. Bu işlem sonrasında Epic Games Launcher ile birlikte oyunu oynamak mümkün oluyor.

Tharsis ücretsiz

11 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülen oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5 işlemci, 2 GB RAM, 2 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce 400, AMD Radeon HD 5000 veya Intel HD Graphics 5000 ekran kartı gerekiyor. Önerilen sistem gereksinimleri arasında Intel Core i7 işlemci ve 6 GB RAM yer alıyor. Oyun, Steam’deki oyuncular tarafından %72 olumlu oy almış durumda. Metacritic üzerinde 58 puanlık Metascore değerine sahip olan oyun oyuncular tarafından henüz oylanmamış görülüyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.