The Division Heartland ücretsiz oynanacak

The Division Heartland ücretsiz olarak oynanabilecek bir oyun şeklinde karşımıza çıkıyor. Henüz ne zaman çıkacağı tam olarak belli değil.

Ubisoft, ücretsiz olarak yeni bir oyunu kullanıcılara sunuyor. The Division Heartland olarak adlandırılan bu oyun hakkında şimdilik çok bilgi yok fakat bazı bilgiler şirket tarafından kullanıcılara duyuruldu.

The Division Heartland ücretsiz oynanabilecek

The Division, uzun süredir var olan ve pek çok oyunu ile ön plana çıkan bir seri olmakta. Kullanıcılar harika grafik kalitesine sahip aksiyon dolu bu oyunu oynarken çeşitli görevleri de tamamlıyor. Bu serinin ücretli oyunlarının yanı sıra bir de ücretsiz oyununun geleceği açıklandı. Ubisoft henüz bu konuda net bir açıklama yapmıyor olsa da şimdiden oyun hakkında bazı bilgilerden bahsetti.

Related Post

Ubisoft, ücretsiz olarak oynanacak oyun hakkında bir oynanış videosu veya tanıtım yapmadı, yalnızca duyuru geçti. 2021 yılının sonuna doğru veya 2022 yılında çıkması beklenen The Division Heartland, hem PC hem de konsollar için çıkıyor olacak. Amerika’nın Heartland bölgesinde geçecek olan bu oyun, serinin bağımsız bir oyunu olarak oyuncuları karşılayacak. Yani oyuncular ücretsiz olarak sunulan bu oyunu oynarken diğer oyunların hikayesini bilmesine gerek kalmayacak.

Oyun hakkında çok fazla bilgi yer almıyor olsa da kullanıcılara sunulan bu bilgilerin yanı sıra Ubisoft’a yakın kaynaklar oyunun battle royale tarzı olabileceğini açıklıyor. Ubisoft’un açıkladığı bir diğer bilgi oyunun mobil platformlara da geleceği oldu. Tam olarak ne zaman mobil platformda yer alacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki makalemiz olan Intel University Esports projesi Türkiye’de Hayata Geçiyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.