1. Ana Sayfa
  2. Oyun

The Elder Scrolls Online’da Artık Ev Almak Mümkün Olacak

The Elder Scrolls Online’da Artık Ev Almak Mümkün Olacak
0

Bethesda geçtiğimiz Haziran bizlere The Elder Scrolls Online‘ye ev sisteminin geleceğini duyurmuş ve tüm The Elder Scrolls severleri heyecanlanmıştı. Fakat açıklamanın ardından yaklaşık 6 ay geçmesine rağmen bu konu hakkında ek hiç bir açıklama gelmedi. Bu da bizlere acaba ev sistemi gelemeyecek mi? sorusunu sormaya itti. Tam bu sorular ortalıkta dolaşırken ve oyuncuların umudu azalırken. Bethesda’dan bir açıkalama geldi ve herkesin kalbine bir su serpildi. Bethesda sadece açıklama ile de kalmadı YouTube kanalından da bir tanıtım videosu yayınladı.

Yapılan açıklamaya göre oyuna yaklaşık 43 ev eklenecek. Eklenecek olan evlerin dışında 2000‘den fazla eşyanın da oyuna ekleneceğini açıkalayan firma, ayrıca bazı eşyaların satın alınabileceği bazılarının ise oyuncular tarafından yapılacağını açıkladı. Söylenene göre oyunda korkutucu evlerden tutun mütevazi evlere kadar çok çeşitli evler bulunacak.

Oyuncuların evlerini kuracağı bölgeler altın ile ve ya Crown ile satın alınabilecek. Fakat herkesin evi kendisine özel bölgelerde olacak. Ayrıca evimize diğer oyuncuları çağırıp onları evimizde misafir edebileceğiz.

Yeni yama için net bir tarih verilmese de 2017 yılının şubat ayı içerisinde yama yayınlanmış olacak.

Yama için yayınlanan resmi ilk bakış videosu;

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap