The Fall ücretsiz olarak yayınlandı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

The Fall ücretsiz

Macera tarzında bulmaca oyunu olan The Fall ücretsiz oldu. Oyuna sahip olmak isteyen kullanıcılar hemen Epic Games hesabına girerek oyunu alabilir ve kütüphanesine ekleyebilir.

Birçok oyun mağazası, bazen yaptıkları ücretsiz oyun kampanyası ile oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Kullanıcıları mutlu eden firmalar, onları kendi mağazasına çekmek için yeni fikirler üretiyor, yeni projelere yelken açıyor.

Minecraft 21W10A özellikleri açıklandı

The Fall kısa süreliğine ücretsiz oldu

Kısa süreliğine bedava olan The Fall oyunu, oyunculara gizemli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun hikayesi de ilginç sayılabilecek şekilde dizayn edilmiş durumda. Oyunda karakter uzayda gezerken bir anda farklı bir gezegene çarpıyor ve bilinci kapalı bir şekilde kalıyor. Astronot bu konuda oldukça şanslı çünkü içerisinde yapay zeka bulunuyor.

The Fall ücretsiz

Kullanıcıların yapay zekayı kontrol ettiği bu oyunda gezegeni keşfetmek ve zararlı yaratıklara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Birçok eleştirmenden olumlu yorum alan The Fall oyununu oynamak isteyen kullanıcılar Epic Games’e giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan ücretsiz oyun kısmından oyuna sahip olabilir.

The Fall oyununun en düşük sistem gereksinimi Windows XP SP3 işletim sistemi, 2.5 GHz işlemci, 3 GB RAM, 530 MB depolama alanı, DirectX 9 ve NVIDIA GeForce 8600 ekran kartı olarak yer alıyor. 256 MB VRAM gereken bu oyunda MAC OS kullanıcıları MAC OS 10.6 Snow Leopard sürümü veya üzeri bir işletim sisteminde oyunu deneyebiliyor. Oyunun önerilen sistem gereksinimleri de çok farklı sayılmaz.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.