1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. The Textorcist ücretsiz hale geldi

The Textorcist ücretsiz hale geldi

The Textorcist ücretsiz hale geldi
18

Farklı bir konsepte ev sahipliği yapan The Textorcist oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyuncular oyunu kütüphanesine ekleyerek istediği zaman kurabilir ve hemen oynamaya başlayabilir.

Oyunlar, zihinsel açıdan kişinin beynini geliştirirken aynı zamanda düşünce yapısında da bir ilerleme sağlar. Yapılan araştırmalar sonucunda bazı oyunlar kişinin daha iyi analiz yaptığını ve daha rahat olduğunu gösteriyor. Bundan dolayı kullanıcıların zaman zaman bu kampanyalardan yararlanması gerekir.

Minecraft 20W46A yenilikleri açıklandı

The Textorcist ücretsiz oldu

Epic Games Store, The Textorcist oyununu kısa süreliğine bedava hale getirdi. Oyunun ücretsiz olarak dağıtılması pek çok kullanıcıyı sevindirirken bazı kullanıcılar oyunu kütüphanesine eklemeye başladı. Farklı bir oynayış stili ile oyuncuların karşısına çıkan The Textorcist, eleştirmenlerin yarısı tarafından desteklenen bir oyun.

The Textorcist ücretsiz hale geldi

Retro grafiklere sahip havadan oynanan bu oyun, yazarak oynanıyor. Oldukça zorlayıcı bir oyun olan The Textorcist oyununda kullanıcılar beynin iki tarafını da çalıştırmak zorunda kalacak. Çünkü oyunda aynı anda iki iş birden yapılıyor. Oyuncular bir taraftan yazı yazarak oyuna devam ederken bir taraftan mermilerden kaçmaya çalışacak.

Zorlayıcı bir oynanışa sahip olan bu oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, 1.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, 250 MB depolama alanı, DirectX 9.0c olarak yer alırken önerilen sistem gereksinimleri Windows 10 işletim sistemi, 2 GHz işlemci, 4 GB RAM ve 250 MB depolama alanı olarak belirtiliyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan Minecraft 20W46A yenilikleri açıklandı başlıklı makalemizde 20W46A, Doku ve Doku Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap