theHunter ücretsiz oldu, almak için gerekenler

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

theHunter ücretsiz

theHunter ücretsiz hale geldi. Oyuncular hemen bu oyuna sahip olarak bu fırsatı kaçırmadan yeni bir oyunu kütüphanesine ekleyebilir.

Epic Games, her hafta sunmuş olduğu oyunlar ile birlikte kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. 2018 yılının Aralık ayında kurulan ve kurulduğu dönemden bu yana ücretsiz oyunlar sunarak oyuncuların mutlu olmasına vesile olan firma, bu hafta yeni bir oyunu daha bedava hale getirerek kullanıcılara sunuyor. Bu konuda sizlere oyunun nasıl alınacağından ve bu oyunun nasıl olduğundan bahsedeceğiz.

Rüya reklamlar ile dolmaya başlayabilir

theHunter ücretsiz hale geldi

Simülasyon ve açık dünya oyunu olan theHunter, bir avcılık oyunu olarak bizleri karşılıyor. Oyuncular, gerçekçi grafiklere sahip bir ortamda doğasıyla insanı çeken bir ortama inerek burada dikkatli bir şekilde av yapmaya çalışacak. Sürükleyici bir av deneyimi yaşamayı mümkün kılacak oyun devasa dünyası ve nefes kesici atmosferi ile oyuncuları etkilemeyi başarıyor. Oyuna sahip olmak isteyen bir kişi Epic Games hesabına giriş yaptıktan sonra ana sayfada oyunu ücretsiz oyunlar kısmında bularak kütüphanesine ekleyebilir ve sonrasında Epic Games Launcher üzerinden oynayabilir.

theHunter ücretsiz

Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunun sistem gereksinimlerini incelediğimizde çok yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmadığı görülüyor. Kaliteli bir oyun olmasına karşın düşük sistem gereksinimleri pek çok oyuncunun oynamasını sağlayacak. En düşük sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3-4170 işlemci, 4 GB RAM, 60 GB depolama alanı ve NVIDIA GTX 660 veya ATI HD 7870 ekran kartı olarak karşımıza çıkarken önerilen sistem gereksinimleri Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i7 işlemci, 8 GB RAM ve NVIDIA GTX 760 veya AMD Radeon R9 270 olarak yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.