1. Ana Sayfa
  2. Kültür Sanat
  3. Thor: Ragnarok’un Oldukça İlginç Sahneler Barındıran Yeni Fragman Yayınlandı

Thor: Ragnarok’un Oldukça İlginç Sahneler Barındıran Yeni Fragman Yayınlandı

Thor: Ragnarok’un Oldukça İlginç Sahneler Barındıran Yeni Fragman Yayınlandı

Merakla beklenen Marvel yapımı Thor: Ragnarok filmi için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan bu videoda oldukça ilginç sahneler de mevcut. Fragmanın hemen başında Loki, Thor‘a Hela‘ya karşı bir şansı olmadığını söylüyor.  Ayrıca yeni fragmanla filmin bazı sahnelerinin değiştiğini de anlıyoruz nitekim filmin yönetmeni de bu konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

 

Yayınlanan ilk fragmanda HelaMjolnir’i (Thor’un Çekici)  bir ara sokakta tek eliyle paramparça bir hale getiriyordu. Lakin yayınlanan yeni fragmanda aynı sahnenin bambaşka bir mekanda gerçekleştiği görülüyor. Bu mekan ara bir sokağın aksine yeşillik bir tepe üzerinde gerçekleşiyor. Yönetmen Taika Waititi’nin bu konu hakkında yaptığı açıklamalar şöyle;  Mjolnir gibi büyülü ve olağan üstü bir çekicin, basit bir ara sokakta yok olmasını istemiyoruz. Bu yüzden de o sahneyi başka bir mekana taşıdık.” 

 

Ayrıca hatırlatmakta fayda var Thor: Ragnarok27 Ekim’de vizyonda yerini alacak.

 

Oldukça önemli tüyolar barındıran bu fragmanı aşağından izlemeniz mümkün;

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap