TOGG akıllı araç tanıtımı gerçekleştirdi

TOGG akıllı araç tanıtımı yaptı. Yapılan tanıtım ile beraber yeni araç hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak mümkün oldu.

CES 2022 etkinliği ile birlikte pek çok şirket katılım sağlayarak yeni ürün ve hizmetlerini tanıttı. Katılım sağlayan firmalardan birisi de TOGG oldu. TOGG, yaptığı etkinlik ile birlikte hem yeni aracı tanıttı hem de aracın özelliklerinden söz etti. Ayrıca üretim tesisinin yıl sonunda tamamlanıp bir dahaki yılın başında yeni aracın piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Ryzen 7 5800X 3D iddialı bir şekilde geliyor

TOGG akıllı araç tanıtımı yaptı

TOGG, CES 2022 etkinliğinde yapmış olduğu tanıtım ile beraber yeni bir model gösterdi. Elektrikli bir araç olan bu model hem akıllı özellikleriyle hem de kullandığı teknolojiler ile öne çıkıyor. Aracın öne çıkan özelliklerinden birisi otonom sürüş teknolojisine sahip oluşu. Seviye 3 otonom sürüşe sahip olan bu model, kısmen yapay zeka kontrolü kısmen de sürücü kontrolü ile birlikte araç sürüşü sağlıyor. Bunu şu şekilde açıklayalım. Araç acil durumlarda tepki verebiliyor fakat sürücünün yine de tetikte olması gerekiyor, yani yolu takip etmesi önemli bir durum.

Related Post

CES 2022 etkinliği ile birlikte TOGG’un tanıtmış olduğu yeni modelde 2 adet elektrik motorunun yer aldığı belirtilen bilgiler arasında. Bu elektrik motorlarının her birinin 320 kW güç üretebildiği açıklanıyor. 500 kilometre menzile sahip olan araç 4,8 saniyede 100 kilometreye çıkabiliyor. Aracın içini incelediğimizde iç kısmında geniş bir ekran panelinin bulunduğu görülüyor. Bu panel ile birlikte pek çok şey kontrol edilebilirken aynı zamanda denetim yapılabiliyor ve eğlence sistemi kullanılabiliyor. Ön kısmın yanı sıra aracın arka kısmında da ekran bulunuyor. Bu sayede yolcular sıkılmadan vakit geçirebiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.