Tomb Raider ücretsiz hale geldi

Tomb Raider ücretsiz oldu. Oyuncular hemen oyunları kütüphanesine ekleyerek bu fırsatı yakalayabilir ve oyunları oynayabilir.

Epic Games Store, 15 gün boyunca bedava oyun dağıtma kampanyasında bulunmuştu. Başladığı günden bu yana pek çok oyun ile oyuncuların ilgisini çekmeye çalışan firma, sonuncu gün ile birlikte büyük bir sürpriz yaparak Tomb Raider serisinden üç oyunu bedava olarak oyuncuların karşısına çıkardı. Bu kampanya özellikle Tomb Raider hayranlarını sevindirmiş durumda.

PlayStation Plus 2022 Ocak oyunları belli oldu

Tomb Raider ücretsiz oldu

Ücretsiz olan oyunlardan birisi olan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, ana oyun ile birlikte ek içeriklerin bulunduğu bir paketi oyuncuların karşısına çıkarıyor. Season Pass eklentisinin dahil olduğu bu oyun içerisinde oyuncular bölgeyi zombi istilasına karşı korumaya çalışıyor olacak. Eleştirmenlerden ve oyunculardan yüksek puan alan bu oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3-2100 işlemci, 6 GB RAM, NVIDIA GTX 650 veya AMD HD 7700 ekran kartı, 2 GB VRAM, DirectX 11 ve 25 GB depolama alanı olarak belirtiliyor.

Related Post

Bedava olan bir diğer oyun Tomb Raider GOTY oyununda ana karakter Lara Croft, unutulmuş bir adadan kaçmaya çalışmak için savaş veriyor. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows XP SP3 işletim sistemi, Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 2.1 işlemci, 1 GB RAM, NVIDIA 8600 veya AMD Radeon HD 2600 XT ekran kartı, DirectX 9.0c ve 12 GB depolama alanı yer alıyor.

Tomb Raider ücretsiz olarak yer alırken bununla birlikte bir oyun daha bedava hale geldi. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oyunu ise başlangıç hikayesinin son bölümüne tanıklık ediyor. Yenilenmiş haliyle oyuncuların karşısına çıkan bu oyun, farklı deneyimler sunuyor. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3-3220 işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7700 ekran kartı, DirectX 11 ve 40 GB depolama alanı bulunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.