TÜBİTAK Personel Alımı Yapacak

Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) çalışmalarına devam etmek için Ar-Ge personeli alınacağını duyurdu. TÜBİTAK’ta işe başlayacak personeller Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsünde görev yapacak.

Resmi Gazete’de TÜBİTAK tarafından yayınlanan ilana göre Bilişim ve Bilgi  Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine bağlı olarak faaliyet yürüten UEAKE bünyesinde 16 Ar-Ge personeli alınacak. Personeller Kocaeli’nde görev yapacak. Son başvuru tarihinin 12 Kasım olduğu belirtilen ilanda, iş için başvuruda bulunacak olanların elektrik, elektronik teknolojisi, kimya teknolojisi ve bilgisayar teknolojisi ön lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Başvurları için bütün gerekli koşullar ve yapılması gereken işlemler TÜBİTAK’ın, Devlet Personel Başkanlığının ve İŞKUR’un web sitesinden takip edilebilecek.

İlginizi Çekebilir

Kaynak: AA

Bir önceki makalemiz olan Bilgisayar Programcılığı Nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Hasan Burus: Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.