TurkNet 1 GBit internet aboneliğini uygun fiyata veriyor

Uygun fiyatlı internet hizmeti vermesiyle tanınan TurkNet 1 GBit hızları sunmasının ardından yeni bir kampanyasını daha duyurdu. Bu kampanya ile birlikte müşteriler simetrik internetin keyfini çıkaracak.

TurkNet, uygun fiyatlı internet abonelikleri ile bilinen ve gittikçe müşterileri artan bir firma. 100 MBps interneti 85 TL’ye veren şirket, geçtiğimiz aylarda 200 MBit ve 1 GBit internet paketlerini de duyurmuştu. Firma bu aboneliği bir üst seviyeye çıkararak yeni bir kampanyayı duyurdu.

Windows 10 ssd sorunu olduğunda uyaracak

TurkNet 1 GBit internet hizmeti için yeni kampanyayı duyurdu

Oldukça uygun kampanyaları ile bilinen TurkNet, 1 GBit internet hızını ev kullanıcılarına 270 lira fiyat ile sunuyor. TurkNet alt yapısının olduğu alanlarda geçerli olan bu hizmet ile birlikte müşteriler 1 GBit indirme ve 150 MBit yükleme hızı alıyor. 99 TL kurulum hizmetini hediye eden, ücretsiz modem veren ve taahhütsüz internet sunan firma, 480 TL’ye kadar cayma bedelini karşılıyor.

Related Post

TurkNet’te sunulan GigaFiber kampanyaları ile birlikte 100 MBit, 200 MBit ve 1 GBit internet paketlerinin yanı sıra firma yeni bir kampanya ile gündeme geldi. Bu kampanyaya göre diğer firmalara göre oldukça uygun bir fiyata sahip 1 GBit internet paketini alan müşteriler 6 ay boyunca simetrik internetin keyfini çıkaracak. Yani 1 GBit indirme ve 1 GBit yükleme hızı sunulacak. Kampanyaya katılırken modem, anakart ve diğer cihazların bu hızı destekleyip desteklemediği de önemli bir nokta.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan Twitch telif sorunu yeni özellik ile tarihe karışıyor başlıklı makalemizde OBS, Paylaşım ve Sosyal Medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.