Türk Telekom 10 GB internet hediye ediyor

Türk Telekom efsane müşterileri için aylık 10 GB internet dağıtıyor.

Sil Süpür kampanyası ile müşterilerini sevindiren Türk Telekom, yeni bir kampanyaya daha adım atıyor. Bu kampanya ile bazı müşterilerine aylık 10 GB hediye edecek olan Türk Telekom, bu kampanyayı yıl sonuna kadar devam ettirecek.

Televizyondaki karıncalanmanın sebebi nedir?

Türk Telekom efsane müşterilere 10 GB internet dağıtıyor

Bilindiği üzere Türk Telekom Sil Süpür uygulaması ile birlikte her hafta kullanıcılara bedava hediyeler dağıtıyordu. Her abone için geçerli olan bu kampanya ile birlikte kullanıcılar her hafta buraya girerek internet, konuşma, abonelik ve daha fazlasını kazanıyordu. Türk Telekom bu konuda yeni bir adım attı ve bazı müşterilere özel kampanya başlattı.

Efsane Müşteriler tarifesine kayıtlı olan müşterilere aylık 10 GB’a kadar internet paketi verilecek. Her hafta uygulamayı kullanan kullanıcılar, 1 ay içerisinde toplamda 10 GB internet paketine ulaşabilecek. Bu kampanya ile birlikte bazı haftalar 1 GB bazı haftalar 5 GB bazı haftalar daha farklı şekillerde alınabilir. Bu paketler bazen sosyal medyada bazen internet genelinde geçerli olabilecek.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’nin popüler şirketlerinden birisi olan Türk Telekom, bu kampanya ile kullanıcılarını sevindirmek istiyor. Efsane Müşteriler tarifesine sahip olan Türk Telekom kullanıcılarından bazıları bu kampanyayı beğendiğini ve Türk Telekom’a bu kampanyadan ötürü teşekkür ettiklerini dile getiriyor. Türk Telekom, yeni kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Bizi Google News üzerinden takip edin, haberleri kaçırmayın. 🙂

Bir önceki makalemiz olan Youtube'ta Videolar Kaç MB Veri Harcar? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.