Türk Telekom 100 GB hediye internet dağıtıyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Türk Telekom 100 GB hediye internet

Türk Telekom yeni hat alan abonelere 100 GB hediye internet veriyor. Firmaya yeni geçen müşterileri sevindiren bu kampanya ile 100 GB internetin sahibi olmak ise çok kolay.

Birçok operatör firması, zaman zaman kullanıcıların ilgisini çekmek adına birçok kampanya düzenliyor. Özellikle yeni kullanıcıları kendi hattına çekmek isteyen firmalar, kullanıcılar için büyük kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan birisi de yeni aboneler için.

Facebook çalışanları isyan etti

Türk Telekom firmasından 100 GB hediye internet

Türk Telekom, 3 ay boyunca geçerli 100 GB bedava internet dağıtıyor. İlk ay 25 GB, 750 DK, 750 SMS hediye dağıtacak olan firma, 75 GB internet için küçük bir şart belirliyor. Yalnızca yeni hat sahipleri için geçerli olan bu kampanya, 25.10.2020 tarihinden sonra Türk Telekom abonesi olan kullanıcılar için geçerli.

Türk Telekom 100 GB hediye internet

Yalnızca ön ödemeli hat sahiplerinin katılabileceği devasa kampanya için kullanıcıların yapması gereken işlem BOLBOL yazıp 5555’e SMS göndermeleri. Bu işlem sonrasında kullanıcılar 25 GB internet, 750 DK ve 750 SMS paketine sahip oluyor.

Buna ek olarak aboneler hat açılışından sonraki 3 ay boyunca her ay 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında ücretsiz olarak 25 GB hediye internet kazanacak. Yani kullanıcı ilk ay 50 GB, sonraki 2 ay boyunca aylık 25 GB internetin tadını çıkarabilecek. Eğer ki bir ay boyunca 30 TL yükleme yapılmaz ise o ayın hediye internet paketi iptal olur.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.