1. Ana Sayfa
  2. Mobil Teknoloji

Türk Telekom Venus V5 Satışları Başladı !

Türk Telekom Venus V5 Satışları Başladı  !
0

Türk Telekom Venus V5 Satışları Başladı!

Daha önce de beraber projeler üreten ve başarı elde eden iki yerli teknoloji firmamız olan Türk Telekom ve Vestel iş birliği sayesinde Türk Telekom firmasına  özel olarak Manisa Vestel City’de imalatı gerçekleştirilen Türk Telekom Venus V5 modelli akıllı telefon dünden itibaren kullanıcılara satışa sunuldu. Bu cihazı satın almak için ise sadece Türk Telekom mağazalarından satın alabilirsiniz. 5 inç incell teknolojili HD ekranı sayesinde gerçekçi ve canlı renkler sunan Türk Telekom Venus V5 akıllı telefonuna sahip olabilmeniz için  999 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekmektedir. Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom Venus V5’e Fırsat Bu Fırsat isimli kampanyasıyla peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla sahip olabilecek.

Venus V5
Venus V5

Türk Telekom Venus V5 Satışlara Başladı !

Türk Telekom firmasının Satış ve Müşteri Hizmetleri departmanının  Genel Müdür Yardımcısı olan Ümit Önal, “Biz,Türk Telekom firması olarak akıllı telefonlar üzerinde müşterilerimiz için farklı segmentlerde ürünler ve önemli markalarla gerçekleştirdiğimiz özel iş birliklerine devam ediyoruz. Bu kapsamda Türk Telekom olarak Vestel ile birlikte kullanıcılara yerli bir akıllı cihaz sunmaktan dolayı gururluyuz. Türk Telekom Venus V5’i müşterilerimizin deneyimine sunuyoruz” sözlerini söyledi.

Yerli teknoloji üreticisi olan firmalardan birisi olan  Vestel Şirketler Grubu’nun İcra Kurulu Başkanı olan Turan Erdoğan: “Biz,Türkiye’nin akıllısı Venus’ü her geçen gün git gide  geliştirmeye ve yeni iş birlikleriyle müşterilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. Biz Vestel firması olarak müşterilerimize uygun fiyatla gerek teknolojik özellikleri gerekse tasarımıyla öne çıkan akıllı telefon deneyimi yaşatma gayretindeyiz. Türk Telekom için Vestel City’de ürettiğimiz Venus V5, fiyat rakiplerine göre en  iddialı telefonlarından. Türk Telekom ile yaptığımız bu güzel iş birliği ile tüketicilerimiz Venus V5’e Türk Telekom avantajlarıyla sahip olacaklar” sözlerini söyledi.

Bu cihaza sahip olabilmeniz için Sadece Türk Telekom mağazalarında 999 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ancak kullanıcılara sunulan ve Türk Telekom’un müşterilerinin mobil veya ev telefonu veya evde internet faturasına ek olarak alabilecekleri Türk Telekom Venus V5 ayrıca “Fırsat Bu Fırsat” isimli kampanya ile peşin fiyatına 12 ay taksit gibi önemli avantajlarla birlikte kullanıcılarla buluşacak.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap