Turkcell T70 Uzun Kullanım Sonuçları ! (İnceleme)

Turkcell’in geçtiğimiz yıllarda üretmiş olduğu Turkcell T70 telefonunu bu yazımızda incelemesini sizler için yazacağız.

Turkcell geçtiğimiz aylarda T80’ni duyurmuştu. T80 bir önceki serisi olan T70 göre daha da hem özellik bakımından hem de tasarım bakımından daha iyidir.İşte biz bu yazımızda T70’in uzun kullanım sonuçlarına bakacağız.Ancak bütçeniz kısıtlı ise hatta çok kısıtlı ise, Turkcell T70 sizi kurtaracaktır. Turkcell T70′e sahip olmak için 650 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekmektedir. Ancak T80 ise peşin fiyatına 1299 TL taksit ile 1788 TL’lere kadar çıkmaktadır.

 

Turkcell T70 Fiyat :

Turkcell T70 cihazına sahip olabilmeniz için, 650 TL fiyat ödemeniz gerekmektedir ancak, fiyatına göre performansı gerçekten çok çok iyidir,650 TL bir akıllı telefon için çok uygun bir fiyattır ki bu fiyatı 36 ay taksit yaparak da alabilirsiniz.

Turkcell T70 Özellikleri :

  • 4.5 G’dir.
  • 2 GB Ram
  • 4 Çekirdek İşlemci
  • 5.1 İnç 1280×720 Ekran
  • 5 MP Ön kamera
  • Sesli Komut İle Fotoğraf Çekme
  • Arka Kamera 8 Megapiksel

Turkcell T70 Uzun Kullanım Testi

Turkcell T70

Turkcell T70 kullanmadan önce ekran boyutu olarak ufak bir telefon kullandıysanız,elinizde tutmak için biraz zorlanabilirsiniz. Örneğin Samsung A3 boyutunda bir telefondan sonra 5.2 inçlik bir telefona geçerken elinizde telefonun şeklini tutarken bile değişme olabilir.

Cihaz kurulu geldiğinde,bütün Turkcell uygulamaları içinde geliyor.Cihaz ince, sade ve şık bir tasarıma sahip.Turkcell’in T80 serisinden sonra en güzel ve en şık cep telefonu modeli diyebiliriz.

 

Turkcell T70 fiyat olarak öne çıkmakta çünkü 650 TL’ye alınabilinecek en iyi telefon zaten Turkcell T70’i fiyat performans ürünü olarak duymuşsunuzdur muhakkak ki.

Turkcell T70 Performans

Turkcell bu telefonu açıkçası,giriş seviyeli, bir telefon olarak üretmiş, her ne kadar 2 GB Ram’e sahip olsada ufak çaplı oyunlarda sıkıntı çıkartmıyor ancak telefon biz süre sonra ısınıyor. Bu ısınma sorunu sadece,oyunlarda değil uzun süre sosyal medya vs. gibi telefonu kullanırsanız da ısınmalar meydana gelmekte.

Turkcell T70 telefonunu sizlerin bütçeniz, düşük ise sizlere tavsiye ederiz. Ayrıca ekran yanlarında ki çerçeveleri hemen çizilmiyor, ufak hasarlara karşı dayanıklı bir telefon. Son olarak sizlere, Turkcell T70 ile çekilmiş resimleri sizler ile paylaşacağız.

Turkcell T70 İle Çekilmiş Fotoğraflar


Related Post

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkcell T70 Satın Almak İçinwww.turkcell.com.tr/t70

Bir önceki makalemiz olan Tesla Roadster’ın Fiyat ve Özellikleri Belli Oldu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Teknoloskop:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.