1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. TurkNet internet bağlantısı tüm Türkiye’de çöktü
Trendlerdeki Yazı

TurkNet internet bağlantısı tüm Türkiye’de çöktü

TurkNet kullanıcıları bir süredir internet hizmetini kullanamıyor.

turknet çöktü
14

Türkiye’nin önde gelen internet sağlayıcılarından olan TurkNet, saat 21.30’dan itibaren tüm Türkiye’de çökmüş durumda. Bütün TurkNet kullanıcılarını etkileyen durumdan sonra müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen kullanıcılar çaresiz kaldı. Çünkü müşteri hizmetleri de şu anda aramalara cevap vermiyor. Sosyal medyada TurkNet çöktü haberi hızla yayılma başladı.

TurkNet çöktü, sorundaki son durum ne?

Sosyal medyada paylaşım yapan birçok TurkNet abonesi, internet bağlantılarının kesildiğini belirtti. Paylaşımların hızla artması ve her şehirden yapılmasıyla birlikte TurkNet’in Türkiye geneli bir sorun yaşadığı ortaya çıktı. Sorunun ardından TurkNet Müşteri Hizmetlerine ulaşmak isteyen aboneler, TurkNet’e ulaşamadığı söyledi. Sorun ile ilgili ise henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Ayrıca TurkNet’in internet sitesi de çok fazla giriş nedeniyle yanıt vermemeye başladı. Mobil uygulama üzerinden de aboneler destek kayıtlarını iletemiyor.

TurkNet Son durum

Bazı TurkNet kullanıcıları tekrar internet bağlantısı kurmaya başladı. Ancak hala bağlantı sağlayamayan kullanıcılar bulunuyor.

Haber güncelleniyor.

Bir önceki makalemiz olan Youtube'ta Videolar Kaç MB Veri Harcar? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba ben hBurus. İstanbul'da yaşıyorum. Teknoloskop kurucu editörüyüm. Teknoloji ve oyun dünyasından aldığım haberleri sıcağı sıcağına size aktarıyorum. GG!

Yorum Yap