Ubisoft indirim etkinliklerine başladı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Ubisoft indirim

Ubisoft indirim etkinlikleri ile birlikte kullanıcıları mutlu etmeye çalışıyor. Son indirimler pek çok kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Ubisoft Kasım ayının gelmesiyle birlikte %80’e varan indirimler ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Yapmış olduğu büyük indirimler sayesinde pek çok oyuncuyu mutlu eden Ubisoft, oyuncuların düşük bütçe ile daha iyi oyunlar almasına imkan tanımış oldu. Ubisoft’un oyunculara sunmuş olduğu birçok oyun yer alıyor.

GTA Trilogy güncelleme aldı, işte değişiklikler

Ubisoft indirim etkinlikleri yapıyor

Ubisoft, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte birçok oyunda %80’e varan indirimler uygulamaya başladı. Bu oyunlar arasında yer alan SPLINTER CELL CHAOS THEORY ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Oyuncular 25 Kasım’a kadar oyuna bedava olarak sahip olabiliyor. Oyunun 45 TL değerinde olduğundan da söz etmek istiyoruz. Bunun yanı sıra pek çok oyunda indirim sağlayan firma, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununu %80 indirim ile beraber 315 liradan 63 liraya indirmiş durumda. Bu sayede oyuncular oyunu %80 daha ucuza alabilecek.

Ubisoft indirim

Ubisoft’un Kasım ayı için sunmuş olduğu diğer indirimleri arasında yer alan Watch Dogs Legion %67 indirim ile 177,87 TL’ye düşerken Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu %67 indirim ile 44,55 TL’den satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra Far Cry 6, Anno 1800, Riders Republic, Assassin’s Creed Odyssey ve Assassin’s Creed Valhalla gibi daha pek çok oyun oyuncular tarafından %80’e varan indirimler ile sahip olunabiliyor. Kampanyaların bu hafta içerisinde sonlanacağı belirtiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Kategoriler: OyunPC Oyunları

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.