Ubisoft, Skull & Bones için çalışmalara devam ediyor.

Ubisoft, Skull & Bones için çalışmalara devam ediyor. Ubisoft’un 2017’de çıkacağı duyurulan Skull & Bones isimli korsan oyununun en son haberi 2019’da “Ertelendi” kararıyla karşımıza çıkmıştı. Fakat Ubisoft oyunda farklı değişiklikler yaptı ve bu açık dünya oyunu sanılandan çok daha farklı bir şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Ubisoft oyunun gidişatını önemli ölçüde değiştirdi. Ubisoftun tüm açık dünya oyunlarında kullanılan Premium modelden Live Service modeline geçildi. Oyunun tarzı olarak Fortnite örnek verildi, fakat bu karar Ubisoft’dan değil tabii ki. Oyunun aktif olarak değişen ve ilerleyen bir açık dünyaya sahip olması bekleniliyor.

Far Cry 6 çıkış tarihi yayınlandı!

Ubisoft, Skull & Bones için çalışmalara devam ediyor. Ubisoft yönetim kadrosunda değişiklik yaptı

Oyunun yönetim kadrosu değiştirildi. Editoryal kısmından sorumlu olan Elisabeth Pellen oyunun Grafik, tasarım ve yönetim amacından sorumlu olan mevkiye yani kreatif direktörlüğe geçiş yapmıştır. 21 yıl gibi bir süre boyunca Ubisoft ekibinde çalışan Elisabeth Pellen daha önceden de belirli oyunları yazıp yönetti, hatta Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow’un tasarımlarının çoğu kendisine ait. Oyunun ne zaman çıkacağına dair henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

https://www.teknoloskop.net/ubisoft-skull-bones-icin-calismalara-devam-ediyor

Oyun çok oyunculu oynanabiliyor, basit bir korsan tayfasından başlayıp kral olmaya kadar gidebileceğiniz bu oyunun hikayesi başarılı ve akışkanlığıyla ön plana çıkıyor. Oyun oynandıkça genişleyen bir okyanusa sahip. Hikayesi korsanlığın altın çağına dayanmakta.

Oyun için minimum sistem gereksinimleri :

İşlemci : Core i3-550 3.2GHz +
Ekran Kartı : GeForce GTX 660 +
RAM : 4 GB +
İşletim Sistemi : Windows 7 64 bit +
DirectX : DirectX 11
Depolama alanı : 30 GB +

Bizi Google News üzerinden takip edin, haberleri kaçırmayın.

Bir önceki yazımız olan Watch Dog 2 bir süreliğine ücretsiz oldu! başlıklı makalemizde ubisoft ücretsiz, ücretsiz oyun ve watch dog 2 ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz... E-mail girmeniz taktirde, yorumunuz cevaplandığında bildirim alacaksınız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.