1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Uçun, Araba Kullanın, Gemi Sürün

Uçun, Araba Kullanın, Gemi Sürün

Uçun, Araba Kullanın, Gemi Sürün

Bu Minecraft mod incelememizde hareketli araçlar yapmanızı sağlayan Davinci’s Vessels modundan bahsedeceğiz.


Eğer Minecraft modlu oynarken hareketli araçlar yapmayı düşündüyseniz bu içeriğimizde çeşitli araç türleri olan kaliteli bir moddan bahsedeceğiz. Davinci’s Vessels modu, size hareketli araçlar yapmanızı sağlar.

Parfum Mekani TR

Çeşitli araç türleri yapılan bu modda uçan, yüzen, karada giden aletler yapmak mümkündür. İster bir uçan balon yapın, ister yüzen devasa bir gemi, isterse küçük bir araba. Sizin hayal gücünüze kalmış bir olay. Eğer çok büyük bir şey düşünmüyorsanız küçücük bir araç bile yapabilir, sonrasında kullanabilirsiniz.

Malzemeler olarak içerisinde aracı döndürmenizi sağlayan direksiyon, balon bloğu, motor, tampon, koltuk, depo alanı gibi çeşitli yerler mevcuttur.

İnceleme

Boyutu 1 MB’ın altında olan bu modun özelliklerini incelediğimizde gerçekçi bir şekilde aracı tasarlayıp sürmemizi sağlar. Örneğin uçan balon yaparken her bloğu taşıması için gerektiği kadar balon eklenmesi lazım. Bunun gibi detayların düşünüldüğü modda bize daha gerçekçi bir oyun keyfi sunuyor. Ayrıca depo sistemi ile bir yerden bir yere ürün taşımada çok yardımcı olmaktadır. Eğer şehir kuracaksanız yollarınız boş kalmasın, bu modu da kurun.

Bir önceki makalemiz olan 159 TL'lik Oyun Bedava Oldu! başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap