1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Ünlü YouTuber Final Maçında Sahaya Atladı

Ünlü YouTuber Final Maçında Sahaya Atladı

1edbc533aef618177c9703de24e2b42fc46eeb8d

“Deli Mi Ne?” YouTube kanalının sahibi, UEFA Süper Kupa final maçında sahaya atlayarak büyük tepki topladı.


“Deli Mi Ne?” YouTube kanalının sahibi olan Ali Abdülselam Yılmaz, 14 Ağustos 2019’da Liverpool ve Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa final maçının 14. dakikasında sahaya atladı. Sonrasında ise güvenlik görevlileri eşliğinde sahanın dışına çıkarıldı. Bu esnada bazıları da bu olayı kameraya çekerek sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı.

 

Büyük Tepki Topladı

Önemli bir final maçında yaptığı davranışlardan dolayı büyük bir tepki ile karşılaşan Yılmaz, YouTube kanalında 100.000’in üzerinde abonesini kaybetti. Ayrıca sosyal medyada ve Yılmaz’ın Instagram hesabında kendisine birçok eleştiri yapıldı.

İfadesi Alındı

Gözaltına alınan Yılmaz ve arkadaşları, ifadesi alındıktan sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. İfadesinde maçın 14. dakikasında heyecanlandığını ve orta sahaya doğru koştuğunu açıklayan Yılmaz, gol sevinci hareketi yaptıktan sonra geri dönmeye başladığını ve arkadaşlarının çekim yaptığının farkında olmadığından bahsetti.

Açıklama Geldi

“Deli Mi Ne?” kanalından bu konu hakkında kısa bir açıklama videosu geldi. Bu videoda yaptıkları hareketlerden dolayı özür diledi ve olayı açıklığa kavuşturdu.

Bir önceki makalemiz olan A101 ve Bim'e İşe Yarar Ürünler Geliyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap