Vatan Bilgisayar PlayStation 5 fiyatı hakkında paylaşım yaptı

Vatan Bilgisayar PlayStation 5 fiyatı resmî olarak açıklandı.

Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin büyük teknoloji mağazalarından birisi olmakta. Yeni çıkan birçok ürünü stoklarına kısa sürede eklemesi ile bilinen firma, PlayStation 5 için de aynı şeyi yapacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde PlayStation 5’in Türkiye fiyatı bazı kaynaklarda sızdırılmıştı. Vatan Bilgisayar ise buna karşı bir hamle yaparak ürünü mağazaya ekledi.

PlayStation 5 tanıtımı birçok yenilik ile beraber yapıldı

Vatan Bilgisayar PlayStation 5 fiyatı açıklandı

Teknoloji mağazası Vatan Bilgisayar, PlayStation 5 oyun konsolunu mağazasına ekledi fakat henüz stoklarda yerini almıyor. Oyun konsolu hakkında çeşitli bilgiler veren firma, oyunun fiyatını 7,999 TL olarak belirledi. Oyun konsolunun 2 farklı sürüm halinde geleceğini düşünürsek bu fiyatı belirlemenin henüz erken olduğu bilinmekte. Ek olarak Vatan Bilgisayar konsol hakkında çok fazla bilgi vermedi. Bu da hangi sürümünün bu fiyat olduğunun anlaşılmamasını sağlıyor.

Related Post

Henüz ön satışa çıkmayan PlayStation 5 oyun konsolu şimdiden mağazada yerini alsa da yeterli bilgi içermiyor. Oyun konsolunda dikkat çeken bir diğer detay ise yapılan bir yorum oldu. Bu yorumda PlayStation 5 oyun konsoluna 5 yıldız verilirken yorumda çok iyi bir ürün olacağından bahsediliyor. Bu yorumu okuyan birçok kullanıcı bu yoruma olumsuz oy vererek tepki gösterdi. Bu durum dikkat çeken bir detay oldu. Diğer bir detay ise ürüne her saat inceleyen kullanıcıların olması oldu. Gün içerisinde 100’e ulaşan ziyaretçi sayısı gece ve sabah saatlerinde az da olsa bulunmakta.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, haberleri kaçırmayın. 🙂

Bir önceki makalemiz olan Minecraft tarım modları tavsiyeleri neler? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.