Wargame: Red Dragon ücretsiz oldu

Wargame: Red Dragon oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale gelerek özellikle simülasyon ve strateji tarzı oyun severleri mutlu etti.

Her hafta ücretsiz oyun kampanyasına devam eden Epic Games, kurulduğu dönemden bu yana bu kampanyasını sürdürüyor. Bilindiği üzere Epic Games 2018’in Aralık ayında kurulmuştu. O zamandan bu zamana ücretsiz oyunlar ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran firma şimdi de bir strateji oyununu ücretsiz hale getirdi.

Hope Lake ücretsiz oldu

Wargame: Red Dragon kısa süreliğine ücretsiz

Epic Games Store’da bir süreliğine bedava olan Wargame: Red Dragon, bir savaş oyunu olarak oyuncuları karşılıyor. Oyunun teması strateji, simülasyon ve çok oyunculu olarak yer alıyor. Oyuncular isteğe bağlı olarak eşli oynayabiliyor. 1991 yılında geçen oyun iki bloğa ayrılıyor. Oyuncular istediği ülkeyi seçerek o ülke ile birlikte savaşa hazırlanıyor ve kurduğu strateji ile birlikte savaştan galip çıkmaya çalışıyor.

Related Post

Oyuncuların %90’ına kadarı tarafından tavsiye edilen ve olumlu olarak değerlendirilen oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows XP SP3 işletim sistemi, Intel veya AMD çift çekirdek 2.5 GHz işlemci, 2 GB RAM, DirectX 9, 256 MB VRAM, Shader Model 3 ve 20 GB depolama alanı gerekiyor.

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri ise Windows 7 işletim sistemi, çift çekirdek 3 GHz Intel veya AMD işlemci, 4 GB RAM ve DirectX 9 olarak yer alıyor. Oyuncular Epic Games üzerinden oyunu alıp oynamaya başlayabilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Amazon Prime Gaming 2021 Mart oyunları başlıklı makalemizde 2021 Mart, Amazon Prime Gaming ve Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.