1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Watch Dogs Ücretsiz Oldu

Watch Dogs Ücretsiz Oldu
0

Ubisoft en sevilen serilerinden biri olan Watch Dogs’un ilk oyununu bugün itibari ile ücretsiz indirebileceksiniz.

 

Ubisoft, Uplay platformu üzerinden bir hafta boyunca ücretsiz olarak yayınlayacağı Watch Dogs‘u kütüphanenize bu hafta içerisinde eklerseniz oyun kütüphanenizde sürekli olarak kalacak. Kısacası bu hafta içerisinde elinizi çabuk tutarsanız Watch Dogs’u sadece kütüphanenize ekleyerek ücretsiz elde edebilirsiniz.

Ubisoft bu kampanya ile birlikte kendi oyun platformu olan Uplay‘e daha fazla kullanıcı çekmeyi amaçlıyor. Fırsatı kaçırmayarak Watch Dogs’u ücretsiz şekilde elde edebilirsiniz.

 

Watch Dogs Nasıl Bir Oyun?

Watch Dogs 2014 yılında piyasaya çıkan bir oyun. Oldukça ilginç dinamiklere sahip olan oyun açık dünya olarak nitelendirilebilir. Oyunun geçtiği evrende canlandırdığımız karakterimizin kullandığı özel bir sistemle tüm elektronik eşya ve araçları ele geçirip yönetebildiğimiz bu oyunda bir nevi Hacker gibiyiz. Ailesinin ölümünün ardından intikam yemini eden karakterimiz elindeki bu güçle intikamını almaya çalışıyor.

Özellikle tüm elektronik aletlere hükmetme konusu ile ön plana çıkan oyunun 2. yapımı Watch Dogs 2 de bu yıl piyasaya çıkmıştı.

 

Watch Dogs’a ait resmi tanıtım videosu

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap